КВАДРОЦИКЛИ І СНІГОХОДИ

Запрошуємо Вас унікально провести зимовий відпочинок у "Буковелі" керуючи снігоходом чи квадроциклом по гірських вершинах Карпат. Спеціально розроблені маршрути та підготовлені траси складені таким чином, щоб побачити мальовничі пейзажі гір та отримати яскраві незабутні емоції. Маршрути починаються на горі Довга (вершина витягу №12) та простягаються по засніжених вершинах із заїздами на лісову дорогу та гірську полонину.

Ви можете керувати снігоходом самостійно та взяти з собою пасажира. Досвідчений інструктор супроводжуватиме вас упродовж усієї поїздки.

Керувати снігоходом можуть не лише водії. Усього кілька тренувань, професійний інструктаж, і Ви готові до незабутньої подорожі по засніжених гірських схилах. Потужні сучасні снігоходи та квадроцикли відомих брендів "Yamaha", "Bombardier", "Arctic Cat" прості в управлінні і під силу навіть новачкам. Швидкість з якою вони розганяються по снігових трасах захоплюють дух та дарують справжні екстрим відчуття. Поїздки на снігоходах по засніжених вершинах Горган це незрівняні ні з чим емоції, ексклюзивний відпочинок та унікальний досвід.

5  причин замовити захоплюючу поїздку по вершинах карпатських гір на снігоходах:

  • єдина можливість відвідати зимою місця в горах куди можна добратись тільки на снігоході;
  • незрівняні ні з чим емоції, відчуття екстриму, та наплив адреналіну;
  • можливість освоїти або вдосконалити водіння нового виду транспорту;
  • неперевершені фото для Вашого "Instagram" та фотосесія з друзями;
  • відео-історія з Вашої поїздки по найвищих вершинах Буковелю

Зверніть увагу на те, що квадроцикл здатен вмістити 2 дорослих і 1 дитину до 10 років.

Тимчасово не працює!

Графік роботи
  • пн-пт -
  • сб-нд -

Дивіться ще в категорії «Зимові розваги»