Ковзанка

Єдина ковзанка, безпосередньо в Карпатах, під відкритим небом із чистим гірським повітрям, розташована біля розважального центру «Бука». Поруч знаходиться паркінг №2, який в період 16:31 - 7:29 - безкоштовний.

Можна завжди обрати найкращий час для катання: почати із ранкової ідеальної ковзанки по акційній ціні, насолоджуватись полудневим сонцем на льодовій гладі або поринути у феєричну атмосферу вечірнього катання під буковельськими зорями.

Це ідеальне місце для романтичного побачення чи можливість весело та оригінально провести час із друзями. Не має значення скільки вам років та наскільки впевнено стоїте на ковзанах і навіть якщо ви перший раз взули ковзани, наші симпатичні «медведі», «пінгвіни» та «білочки» допоможуть вам не впасти та отримати повне задоволення від льодяної розваги. Наші інструктори з легкістю навчать початківців або тих, хто вирішив вдосконалити свою майстерність катання.

Зверніть увагу! Адміністрація «Буковелю» та адміністратори ковзанки не несуть відповідальність за безпеку та речі відпочиваючих. За безпеку дітей на ковзанці відповідають батьки!

Графік роботи
  • будні пн-пт -
  • вихідні сб-нд -