ATLAS WEEKEND BAR & APRÈS SKI

Термін "Après-ski" походить із французької та дослівно перекладається, як "після лиж". Це відомий європейський формат гірськолижного відпочинку, дозвілля після катання.

Термін "Après-ski" походить із французької та дослівно перекладається, як "після лиж". Це відомий європейський формат гірськолижного відпочинку, дозвілля після катання.

Запрошуємо на затишну локацію з фудкортом, баром та розважальною програмою з запрошеними артистами та діджеями.

В зимовому сезоні 2023-2024 ми працюємо в новому форматі під назвою "Сезон гостин": українські dj-сети, частування на локації, інтерактиви.

За смачне на столах відповідає Євген Клопотенко, який презентуватиме власне бачення сучасного українського стрітфуду. Українські страви в фірмовому поєднанні з креативом відомого шеф-кухаря зроблять фудкорт локації "фішкою" сезону у Bukovel.

На локації працюватиме крафтова крамничка, де гості зможуть придбати продукцію від українських виробників, весь прибуток з продажу якої буде передано на потреби благодійних фондів та допомогу українським військовим. Запрошені гості будуть залучені до генерації донатів під час заходів.

Шукай нас на даху другого паркінгу, поруч із 7-м витягом. Вхід на локацію безкоштовний.

Instagram

Дивіться ще в категорії «Зимові розваги»