ЕТНОПАРК «ГУЦУЛ ЛЕНД»

Захопливі історії з життя та побуту горян Українських Карпат: гуцулів, бойків та лемків.
Графік роботи пн-пт
10:00 - 18:30
Графік роботи сб-нд
10:00 - 18:30
Контакти

Етнопарк "Гуцул Ленд" – захопливі історії з життя та побуту горян Українських Карпат: гуцулів, бойків та лемків. Комплекс поєднує в собі різноманітні зони для відпочинку та розваг. Знаходиться за Озером Молодості.

Однією з основних локацій є скансен (етнографічний комплекс просто неба). Він відрізняється від звичайних музеїв тим, що має інтерактив з гостями. Ви можете відвідати хату, якій приблизно 200 років,  присісти на лаву та дивитись, як горить вогонь у печі, змолоти борошно із пшениці у жорнах, виготовити доріжку на справжньому ткацькому верстаті, спостерігати за процесом приготування сиру в сироварні та навіть взяти  участь у театралізованому дійстві гуцульського весілля!

На території розміщений контактний зоопарк, де у природних умовах проживають свійські, екзотичні й дикі тварини та птахи, у захваті від яких будуть не тільки діти, а й дорослі.

Крім зазначених переваг, у нас є креативний простір – зона для творчих майстерень та пізнавальних майстер-класів, де можна просто спостерігати або самому навчитись народного ремесла. 

Також є оригінальні та неповторні фотозони для Ваших соціальних мереж. Пропонуємо відвідати арт-галерею "Скриня", в якій розташовані зони для відпочинку, розваги, клуб українського кіно зі світовими іменами. Це все входить у вартість вхідного квитка. 

В етнопарку є унікальні пам’ятки народної дерев’яної архітектури ХІХ – поч. ХХ століття, які дбайливо розібрали та перевезли з найвіддаленіших гірських куточків Українських Карпат. Одна з найдавніших пам’яток – хата з села Рожанка Львівської області датована 1860-80 роками, дивом збереглась завдяки старанням останнього власника, Петра Бахура. Надзвичайно цінним музейним експонатом є гуцульська хата заможних вівчарів із села Ворохта, датована кінцем ХІХ століття. Прикладом та особливою гордістю етнопарку є ґражда - будівля  закритого типу.

У столітніх дерев’яних  хатах детально відтворено інтер'єр, побутові речі, твори народного мистецтва, які передають неповторну атмосферу, традиції та дух того часу.

Місія етнопарку – збереження згасаючих традицій, унікальної спадщини народної культури Українських Карпат.

У майбутньому планується втілити в життя ще більше креативних та оригінальних ідей: фестивалі, воркшопи, пленери та багато іншого.

Запрошуємо у володіння етнопарку "Гуцул Ленд".

Тарифи на етнопарк «гуцул ленд»
Назва послуг Ціна, грн.
Вартість входу з людини 250
Пільговий вхід з людини (діти до 12 років, пенсіонери, учасники АТО) 200
Діти до 6 років - безкоштовно.
Тривалість перебування на території парку - необмежена.

Дивіться ще в категорії «Зимові розваги»