КВЕСТ "В ПОШУКАХ СКАРБІВ ОЛЕКСИ ДОВБУША"

Вирушайте на пошук скарбів легендарного опришка!
Контакти

Запрошуємо влаштувати сімейне свято або просто весело провести час з квестом "В пошуках скарбів Олекси Довбуша" на території ТК "Буковель". Пригода з незабутніми враженнями та емоціями! 

Карпати відомі своїми легендами і таємницями. Учасникам квесту потрібно буде пройти слідами Олекси Довбуша – легендарного опришка, який разом з побратимами колись заховав чимало скарбів в Карпатах.

Опришки розпочали свій рух через посилення національного та кріпосницького гніту на західноукраїнських землях у XVIII столітті. В гори тікали покривджені селяни та бідні міщани. Вони формували невеликі загони, які з ранньої весни до пізньої осені нападали на панські маєтки, замки, а захоплене майно роздавали бідним селянам. В очах простого народу це були народні месники, благородні й непереможні герої.

Перед початком квесту учасники отримають карту, що вказує маршрут та локації, на яких будуть тематичні завдання. Орієнтуючись по карті, вони пройдуть різноманітні етапи квесту на території ТК "Буковель" і на кожному з них отримають підказки. Допомагати учасникам та слідкувати за процесом проходження квесту будуть аніматори.


Під час квесту учасники:

  • опанують навички орієнтування на місцевості;
  • познайомляться з колоритними традиціями гуцулів;
  • дізнаються чимало цікавого про українські Карпати;
  • відвідають найпопулярніші атракціони ТК "Буковель";
  • отримають пам’ятні фото та подарунки.

Тривалість: 1-3 години.
Вартість: індивідуально.

За детальною інформацією телефонуйте до Туристичного центру Буковель +380673404071.

Дивіться ще в категорії «Зимові розваги»