ТЕАТРАЛІЗОВАНИЙ ПОХІД ДО СЕРЦЯ КАРПАТ

Під час прогулянки ви познайомитесь з народними легендами в супроводі музики у виконанні музиканта.
Графік роботи: вівторок, четвер, субота
18:00 - 20:30
Контакти

Кожна вершина, кожна долина, а ще й кожен гірський потічок мають свої історії та легенди, що вбирають в себе дух самої природи. А розповіді ці – про тих, хто взяв на себе відповідальність захищати серце величних гір.

Вечірня театралізована екскурсія – це зустріч із героями Карпат, такими як Лісова Мавка та Олекса Довбуш. Під час подорожі ви слухатимете легенди та музику Карпат у вигляді визначних творів Мирослава Скорика та Володимира Івасюка у виконанні музиканта.

Пішохідна прогулянка заведе вас до серця Карпат, де ви на власні очі побачите красу природи, сховану в глибинах цих чарівних місць. 

Дні тижня: вівторок, четвер, субота.
Старт: 18:00
Тривалість: 2 години 30 хвилин.
Вартість: 500 гривень.

Бронювання:

Якщо Ви бажаєте долучитись до подорожі, забронюйте місце за декілька днів до бажаної дати поїздки. Для бронювання надішліть менеджеру туристичного центру у Telegram, WhatsApp або Viber такі дані:

  • назву подорожі;
  • дату подорожі;
  • прізвища, імена та повну дату народження кожного учасника;
  • готель проживання.

У відповідь менеджер туристичного центру направить Вам підтвердження та рахунок на сплату. Після оплати Ви отримаєте інформаційний лист з детальним графіком подорожі, годину та місце зустрічі в день подорожі.

Договір публічної оферти

Дивіться ще в категорії «Літні розваги»