Монтажна область 1 cam-on-map-active cams-sun Vector Smart Object2 Монтажна область 3 Монтажна область 1 type-bugil visa booking-profile icon dayclear daycloud dayshow daylightsnow daylightsnow daypartcloud daypartcloud_1 dayshow dayshow dayshow daythunderstorm extremely windy fresh_winds gales gentle_breeze nightclear nightcloud daylightsnow daylightsnow daylightsnow nightpartcloud daylightsnow daylightsnow nightthunderstorm dayrainshowers Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Cafe Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Garage Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Kolyda Lounge bar Massage Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Ski school Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Sports shop Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Монтажна область 1

Місія

«Артек-Буковель» – це щира і справжня дружба! Артеківська дружба понад усе. Вражає те, наскільки сильно він зближує людей. Після закінчення табірної зміни відчуваєш, як тобі цього не вистачає.

«Артек-Буковель» – це знання! Приїхавши сюди, ти набираєшся безцінного досвіду, який неодмінно допоможе у житті. Ми вчимось любити, цінувати, поважати, радіти і товаришувати.

«Артек-Буковель» – це історія! До кінця зміни ти будеш знати незліченну кількість традицій, легенд та історій, яких дотримуються артеківці вже понад 90 років.

«Артек-Буковель» – це творчість! Можливість продемонструвати свої найкращі якості й сприяти розвитку ще нерозкритих талантів.

«Артек-Буковель» – це дивовижна природа! Навколо неосяжні Карпати, неймовірне Озеро Молодості, чисте гірське повітря та відчуття абсолютного спокою.

«Артек-Буковель» – це щастя! Наш інший дитячий світ!

Тут на тебе чекає яскраве літо, сповнене приємних переживань, натхнення та пригод. Це не просто екскурсійна мандрівка, як ми звикли це уявляти, а справжнісінька подорож у країну дитячих посмішок – «Артек-Буковель».

Два всесвітньо відомі українські бренди – «Буковель» і «Артек» – об’єдналися з метою створення привабливого й безпечного майданчика для оздоровлення та активного відпочинку українських дітей та їхніх зарубіжних ровесників. Лідер серед лідерів. За чотири роки дитячий табір «Артек-Буковель» впевнено стверджується на позиції найкращого табору в Україні. Тисячі дітей та дорослих з усього світу обирають 14-тиденний відпочинок у мальовничому куточку карпатського краю. За літні сезони 2014-2021 в таборі відпочило більше 30 000 дітей зі всієї України, а також з Австрії, Австралії, Білорусі, Великобританії, Ізраїлю, Італії, Канади, Китаю, Лівану, Молдови, Нідерландів, Німеччини, ОАЕ, Польщі, Росії, Словенії, США, Франції, Чехії, Угорщини, Румунії.

Педагоги-організатори «Артек-Буковеля» – обличчя нашого табору. Щорічна підготовка вожатих здійснюється в «Школі педагога-організатора», яка дає можливість об’єктивно оцінювати професійно-педагогічну компетентність та готовність стати наставниками та дузями для юних артеківців. Вони використовують надбання соціокультурної ланки і особисті надбання кожної дитини з метою досягнення позитивних результатів виховання та розвитку.

Дитячий табір «Артек-Буковель» слідує добрим артеківським традиціям та звичаям, які передаються з року в рік та закарбовуються в пам’яті юних вихованців. Ми живемо за правилами безкорисливої дружби, добра та справедливості. Програма табору орієнтована на всі вікові групи, що дає можливість розвиватись та вдосконалювати набуті вміння та навички.

Педагоги-організатори використовують інноваційні форми та методи роботи. На території дитячого закладу знаходяться всі необхідні об’єкти для реалізації програми змін: концертні зали, спортивні майданчики, басейни, приміщення для гурткової роботи, студії запису пісень. Активний відпочинок забезпечують верхова їзда, екстрим-парк, басейн, катання на гірських велосипедах та багі, аерохокей, боулінг, музичні, танцювальні, спортивні заняття, творчі майстерні, гурток мультиплікації, заняття з англійської мови з іноземними волонтерами та ін. Для дітей молодшого та середнього віку функціонують веломобілі, катамарани, батути, проводяться заняття з артболу і лайтболу, творчі майстерні, танцювальні та музичні заняття. Щирий інтерес до кожної дитини, врахування її потреб і задатків, повага до її особистості – саме за такими принципами функціонує наш табір.

Кожен артеківець зможе знайти нових друзів та проявити свою особистість. Створені умови дозволять презентувати і розвинути свій творчий потенціал. «Артек-Буковель» – це можливість відкрити та пізнати «нового» себе, навчитись досягати поставленої мети, розкрити лідерські якості і віднайти свою формулу успіху. Для кожної дитини це можливість подивитись на оточуючий світ під іншим кутом!

Дивіться також