Монтажна область 1 cam-on-map-active cams-sun Vector Smart Object2 Монтажна область 3 Монтажна область 1 type-bugil visa booking-profile icon dayclear daycloud dayshow daylightsnow daylightsnow daypartcloud daypartcloud_1 dayshow dayshow dayshow daythunderstorm extremely windy fresh_winds gales gentle_breeze nightclear nightcloud daylightsnow daylightsnow daylightsnow nightpartcloud daylightsnow daylightsnow nightthunderstorm dayrainshowers Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Cafe Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Garage Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Kolyda Lounge bar Massage Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Ski school Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Sports shop Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Full icon Монтажна область 1

Поради і запитання

Просимо вас підготувати дітей до відпочинку у нашому таборі.

Для комфортної і швидкої адаптації у таборі важливо:

 • Подбати про моральну та психологічну підготовку, емоційний стан ваших дітей. Зазвичай, діти освоюються на новому місці і включаються в нову групу через кілька днів після прибуття в табір. На цей період припадає найбільша кількість дзвінків із проханнями «забрати додому». Психологи радять батькам заздалегідь налаштувати дітей на оптимістичний лад, наголосити, що вони вже дорослі, надавати свою підтримку.
 • Налаштувати дітей на приємний, активний відпочинок. Розповідайте про можливості табору – гарно провести час, oздоровитися, знайти нових друзів, проявити себе найкращим чином, продемонструвати свої здібності та позитивні враження, які вони обов’язково отримають під час перебування в дитячому таборі «Артек-Буковель».
 • Пам’ятати, чим менший вік дитини, тим більше вона сумує за домом та батьками, тому підготуйте дитину до того, що у таборі діти живуть у своїх будиночках, телефонуючи, не зосереджуйте свою увагу на запитаннях типу «Як ти там без мами?». Наголошувати, що ви пишаєтесь їхньою самостійністю, не драматизуйте, запевняйте, що все буде гаразд.
 • Підтримувати дітей – запитуйте, про що цікаве і корисне вони дізналися, де були, як себе проявили, які перемоги здобули разом із своїм загоном. Спілкуючись з дитиною, акцентуйте свої запитання на позитивних враженнях, та найяскравіших подіях.
 • Не спішити з висновками щодо непорозумінь чи труднощів, які можуть виникнути під час перебування в таборі – діти можуть сприймати ситуацію не зовсім так, як було насправді. Поспілкуйтеся з вожатими, психологами табору з метою вирішення ситуації з користю для дитини.
 • Не забирати дітей на тривалий час з табору перші три дні перебування, оскільки в ці дні діти проходять адаптаційний період та знайомляться один з одним.
 • Дітям віком 6-9 років позначити речі індивідуальною міткою.
 • Під час заїзду повідомити медичний персонал і дирекцію табору про наявність у дітей алергії та інших захворювань щодо обмежень вживання певних продуктів. Ліки здаються в медичну кімнату і приймаються під наглядом медичного працівника.
 • Дотримуватися правил особистої гігієни, мати навички самообслуговування.
 • Не перевантажувати великою кількістю речей. Бажано, щоб всі вони помістилися в одну спортивну сумку або валізу.
 • Покласти в дорогу дитині ту їжу, яка дійсно необхідна і корисна. Врахуйте, що їсти в автобусі не бажано. За санітарними нормами дітям дозволено тримати в кімнатах лише негазовану воду, м’ятні цукерки (льодяники), галетне/сухе печиво. Всі інші продукти харчування, які ви дасте дитині, не дозволяється взяти з собою в кімнати проживання.
 • Вранці, у день відправки дитини в табір, акуратно перевірте речі. Цигарки, алкоголь та шкідливі для дитини речовини та предмети забороняється брати з собою.
 • Роз'яснити дітям про важливість дотримання правил перебування на відпочинку, розповісти про те, що дитина має прекрасну можливість під час відпочинку підвищити рівень володіння англійською мовою, відвідати цікаві екскурсії та походи в гори, гуртки, спортивні заняття, катання на велосипедах і веломобілях, боулінг та інші розваги, а також застерегти дитину від поведінки, яка може бути небезпечною для самої дитини та оточуючих.
 • Застерегти дітей, що за порушення правил та чинного законодавства (крадіжка, аморальна поведінка, самовільні дії, які можуть завдати шкоди їхньому здоров'ю чи здоров'ю оточуючих, куріння, вживання алкогольних напоїв або наркотиків), вони можуть бути достроково, протягом доби, відраховані з табору і відправлені додому за рахунок батьків.
 • Повідомити дітей, що батьки несуть матеріальну відповідальність за завданий збиток майна бази табору, а діти – моральну відповідальність.

Як дізнатися про стан дитини в таборі?

Відправляючи дитину в табір, дізнайтеся корпоративні номери мобільних телефонів педагогів-організаторів загону і час, зручний для дзвінка.

Зателефонувавши педагогам-організаторам, ви отримаєте вичерпну інформацію про стан вашої дитини.

При необхідності ви можете зателефонувати директору та практичному психологу табору.

Відвідування дітей у таборі

 • Правилами нашого табору відвідування дітей передбачається в любий день тижня з 9:00 до 21:00.
 • Не піддавайтеся невеселому настрою дітей і не робіть поспішних висновків.
 • У разі вашої домовленості з дітьми про день і час, коли ви їх зможете провідати, прохання дотримуватися слова – це надзвичайно важливо для емоційного і психологічного стану ваших дітей.
 • Не рекомендується забирати дітей в перші три дні зміни, під час прийому їжі, абсолюту (тихого часу) та пізно ввечері.
 • Відвідування дітей особами в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння не допускається.

Що потрібно для того, щоб забрати дитину з табору/взяти на прогулянку?

Необхідно заповнити документ відповідної форми у представника адміністрації табору.

 • Адміністрація табору «Лісовий» знаходиться в офісі 2Б (центр курорту).

Що потрібно мати при собі, щоб заповнити відповідну форму?

Якщо Ви батько/мати:

 • Документ, який засвідчує Вашу особу (паспорт, або водійські права).

Якщо Ви не батьки (в тому числі бабуся, дідусь, брат, сестра):

 • Документ, який засвідчує Вашу особу (паспорт, або водійські права);
 • Нотаріальне доручення від батьків на Вас (зразок можна отримати в адміністрації чи у педагогів-організаторів);
 • Копія документів когось з батьків (паспорт або водійські права).
 • У відповідності до Санітарних правил і норм України, Типовим положенням про дитячі позаміські табори, правилами внутрішнього розпорядку - відвідування кімнат дітей категорично заборонено.

Шановні батьки! Ми працюємо для того, щоб відпочинок ваших дітей був безпечний, цікавий і корисний.

Адміністрація "Артек-Буковель" залишає за собою право корегувати програму табору, у зв’язку з погодними умовами чи іншими непрогнозованими ситуаціями.

 • Дитина відвідує заплановані екскурсії виключно за власним бажанням. В разі відмови, залишається на території та займається з дітьми по запланованому розпорядку дня.
 • Користування телефонами на заняттях, заходах та дискотеках не бажане.
 • Адміністрація та педагоги-організатори не несуть відповідальності за матеріальні цінності дітей.
 • На території табору є медичний корпус, повністю забезпечений всіма необхідними медикаментами, тому не потрібно давати дітям з собою аптечку, адже вона буде конфіскована та повернута супроводжуючим особам у кінці зміни.   
 • Продукти харчування при заїзді теж конфіскуються або одразу повертаються на місці батькам, для уникнення отруєння дітей неякісними чи зіпсованими речовинами. Нагадуємо, що дітям дозволено привозити з собою та купувати в магазинах під час перебування в таборі: галетне печиво, чорний/молочний шоколад без будь-яких добавок або наповнювачів, льодяники без начинки, воду мінеральну без газу.
 • У таборі суворо заборонено: вживання спиртних напоїв, наркотичних речовин, паління, систематичне порушення розпорядку дня та правил поведінки, грубість та хуліганство - порушення хоча б однієї з цих заборон може призвести до виключення дитини з табору без компенсації вартості путівки. 

З метою безпеки життя, охорони здоров’я ваших дітей у таборі «Артек-Буковель» не проводяться такі заходи, як: файєр-шоу, пінні вечірки, холлі вечірки (використання кольорових фарб) та подібні.

Знайте, що у разі потреби з вашими дітьми і вами готові спілкуватися генеральний директор табору «Артек-Буковель», директори і заступники таборів, практичні психологи, які нададуть кваліфіковану допомогу, порадять, як саме поступити в тій чи інші ситуації.

Тільки у співпраці з вами, шановні батьки, ми забезпечимо корисний, цікавий та багатий на події відпочинок!

Дивіться також