ЗНИЖКИ НА ЗАНЯТТЯ В ЛИЖНІЙ ШКОЛІ З MASTERCARD

20 ГРУДНЯ 2023
Знижки на заняття в лижній школі з Mastercard

Отримайте 10% знижки на заняття в лижній школі з інструктором при оплаті картками Mastercard® – "World Elite" та "World Black Edition" – на bukovel24.com

Інструкція з нарахування знижки:

Перший спосіб

Cтворити обліковий запис на сайті bukovel24.com, додати картку перед оплатою замовлення. Необхідно натиснути кнопку Додати нову картку, потім увести необхідні дані на сервісі "Tranzzo" та зберегти. Якщо все відбулося успішно, у Вашому акаунті з’явиться приєднана картка для оплати. Під час замовлення необхідно буде обрати цю картку. 

Другий спосіб

Увійти в особистий профіль, вибрати Способи оплати – Додати картку, потім увести необхідні дані на сервісі "Tranzzo" та зберегти. Якщо все відбулося успішно, у Вашому акаунті з’явиться приєднана картка для оплати. Під час замовлення необхідно буде обрати цю картку. 

Деталі

Період пропозиції: з 20 грудня 2023 року до 31 березня 2024 року.

Для держателів усіх кредитних/дебетових карток Mastercard® "World Black Edition" та "World Elite", емітованих будь-якими банками України, за умови підключення банком-емітентом до пропозиції. Деталі дізнавайтеся у представника банку.

Важливо! Для отримання знижки потрібно здійснити оплату за заняття з інструктором на сайті bukovel24.com загальною сумою до 5500 грн.

Oфіційні правила акції

Деталі на www.mastercard.ua
Чекаємо на вас у серці Карпат!