ЗНИЖКА 50% НА ПРОЖИВАННЯ В ЖОВТНІ ТА ЛИСТОПАДІ

28 ВЕРЕСНЯ 2019
Знижка 50% на проживання в жовтні та листопаді

Мега причина приїхати в ТК "Буковель" восени! Даруємо знижку 50%* на проживання в готелях "Буковель" та "VIP-резиденція" в жовтні та листопаді. 

У вартість проживання входить безкоштовне відвідування "VODA club." До 30 вересня – повний день відпочинку. У періоди з 01 жовтня до 02 листопада та з 15 до 28 листопада – безкоштовно 3 години. У вартість проживання сніданок не входить, його можна буде замовити додатково на рецепції в день заїзду. 

*В Акції беруть участь усі гості, що здійснили бронювання та оплату (з 27.09.2019) в готелях "Буковель" та "VIP-резиденція", з 27.09 до 02.11.2019 р. та з 15.11 до 28.11.2019 р. Участь в Акціі можуть взяти всі гості, чий період проживання співпадає з періодом її проведення. Кожен Гість готелю, що підпадає під вимоги, зазначені цими правилами, отримує можливість відпочинку в комплексі "VODA club" протягом усього періоду проживання.

Важливо! День заїзду є першим днем безкоштовного відпочинку у "VODA club", день виїзду не передбачає безкоштовного відпочинку у "VODA club". Нагадуємо, що "VODA club" працює до 19:00. У випадку ж пізнього заїзду в перший день відпочинку гості мають можливість отримати бонусні послуги у "VODA club"  у день виїзду. Це необхідно узгодити з адміністрацією готелю в день заїзду.

Під терміном "Безкоштовний відпочинок" мається на увазі вхід (на весь день/3 години) та користування лежаком стандарт і рушником, басейном, озером, лаунж-зоною, саунами. 

Додаткові послуги: бар, ресторан, спа- процедури, халат, камера зберігання – за додаткову оплату.

Кількість безкоштовних відпочинків на день дорівнює кількості оплачених гостями бронювань.

Бронювати

Країна "Буковель" запрошує Вас!