ЗМІНА «КАРПАТСЬКИЙ ВІРАЖ»

7 ВЕРЕСНЯ 2016
Зміна «Карпатський віраж»

Зміна «Карпатський віраж» 29.10.16р. - 05.11.16р. - казкова подорож таємничим островом «Артек-Буковель». Щодня на артеківців чекатимуть пізнавальні та ігрові програми, в яких вони зможуть проявити себе як у ролі організатора, так і учасника. Кожна дитина, яка відпочиватиме у таборі, матиме можливість знайти друзів, навчитися працювати в команді, відчути себе в ситуації успіху, першості в одному з видів діяльності, розвивати свої творчі, інтелектуальні, організаторські, спортивні здібності тощо.

Вечори знайомств у загонах «"Артек" - моя мрія», пізнавально-розважальна гра «Ми – артеківці!», гра-вікторина «Формула успіху», свято творчості «Світ моїх захоплень», пісенний конкурс «Чарівні акорди осені», спортивно-розважальна гра «Спортландія в "Буковелі"»; спортивно-туристична гра «Стежка пригод», євро-паті «Україно, вперед!», диско-шоу «Фантазії осені», музичні ескізи «Я малюю пісню», вечір біля багаття «Нас об’єднав "Артек-Буковель"», експрес-квест «Подорожуємо Україною»; конкурс фоторобіт «Осінній вернісаж», творчий бенефіс «Казковий острів мрій» - заходи, які допоможуть перетворити табір на острів чудес, відкриттів та здійснення мрій. 

Серед чарівних краєвидів Карпат – це реально! Якщо ви активні, креативні та прагнете пізнавати навколишній світ у колі нових друзів – «Артек-Буковель» уже чекає на вас!!!

Бронювати!