14
лютого 2017
Сноупарк запрацював на повну силу

Сноупарк у ТК «Буковель» запрацював на повну силу

Нарешті дочекались! Найбільший сноупарк України запрацював на повну силу. У цьому році на любителів адреналіну чекає дві лінії з 5 трамплінів середнього рівня складності, зона легких джиббінгових конструкцій з двома маленькими трамплінами для перших кроків у фрістайлі.

А для спортсменів та вправних любителів створено найбільшу за весь час існування сноупарку в «Буковелі» трампінну конструкцію - роллер з прольотом 16 метрів, дві джиббінгових конструкції (рейл довжиною 6 метрів та фанбокс, який має форму букви С, або так звана «райдуга») .

Також є воллрайд та піраміда з трьома заїздами для будь- яких трюків.

Парк побудовано згідно всіх регламентних норм і розмірів фігур. Це надає можливість провести цьогорічні кубки і чемпіонати України зі слоупстайлу на найвищому рівні.

Також, за твердженнями фахівців, збудовані фігури дозволять спортсменам розширити свій арсенал трюків до подвійних сальто з обертання у двох площинах.

Загальна кількість снігових і метало-пластикових фігур у сноупарку на разі налічує  21-ну конструкцію, але на цьому курорт не зупиняється. Протягом сезону обіцяють додавати нові фігури та змінювати наявні.

Сноупарк працює з 9:30 до 16:20, щодня, крім вівторка.