РЕЗУЛЬТАТИ 5 РОЗІГРАШУ ПРОМОКОДІВ!

27 ЛИПНЯ 2016

Друзі, оголошуємо переможців 5 розіграшу знижок на путівки в дитячі табори "Артек-Буковель" та в "Артек-Semmering" який було оголошено раніше.

Загалом у розіграші взяли участь 688 осіб.

Було розіграно одну знижку на 50%, дві на 20% та п'ять знижок на 10% в табір "Артек-Буковель",  дві знижки на 20% та три на 10% в "Артек-Semmering"

Розіграш було проведено на платформі RANDOM.ORG

Отже!

Головний приз - путівку в табір "Артек-Буковель" зі знижкою  50% - отримує  Каланіна Оксана Іванівна.

Знижку 20% в табір "Артек-Буковель" отримують  Семенова Наталія Володимирівна, Обозненко Наталiя Iгорiвна.

Знижку 10% в табір "Артек-Буковель" отримують  Голуб Артем Олександрович, Чорна Світлана Віталіївна, Коломіець Людмила Василівна, Гончаренко Юлія Володимирівна, Тодоров Віталій Іванович.

Головний приз - путівку в табір "Артек-Semmering" зі знижкою 20% - отримують  Курганова Ольга Іванівна, Москалюк Віталія Миколаївна.

Знижку 10% в табір "Артек-Semmering" отримують Вартовник Олександра Хайдарівна, Вережак Владислав  Богданович, Продако Наталія Олексіївна.Всі переможці даного розіграшу отримають лист на вказану при реєстрації електронну скриньку з виграшним промокодом.

Тим, хто не став переможцем розіграшу, не потрібно засмучуватись, бо для них усіх адміністрація табору надала подарунковий промокод із знижкою 5%

"Артек - Буковель" - найкраще дітям!