ОСТЕРІГАЙТЕСЬ ШАХРАЇВ ПРИ БРОНЮВАННІ ЖИТЛА У ТК «БУКОВЕЛЬ»

27 ЛЮТОГО 2018
Остерігайтесь шахраїв при бронюванні житла у ТК «Буковель»

Друзі!

Схема шахрайства дуже проста : в людей беруть передоплату (а іноді й повну вартість) за житло, якого не існує, або ж, власники якого, взагалі не здогадуються, що їх «допомагають» продавати хтось ззовні. В результаті, ошукані люди втрачають не лише гроші, але й час, отримують стрес від термінового пошуку іншого житла, зіпсовану відпустку чи вихідні.

В мережі, з’являються  численні клони офіційного сайту курорту, та інші сайти «одноденки», які  пропонують житло в регіоні виманюючи в людей кошти.

Ось лише декілька прикладів сайтів - клонів, які незаконно використовують торгову марку "Буковель" :

http://www.bukovel.net.ua/
https://tk-bukovel.com.ua
http://www.hotelsbukovel.com.ua
http://www.resort-bukovel.com

Якщо ви бачите, що якийсь сайт використовує в своїй назві слово bukovel,  будьте певними, що це шахраї, адже використовувати в своїй назві слово bukovel не може жодна компанія, окрім самого курорту.

Такі сайти-клони постійно з’являються та зникають, на зміну одному приходять інші.

Зі своєї сторони, адміністрація курорту бореться з таким явищем, в міру можливостей. На жаль, законодавча база та регуляторна політика, в даній сфері, поки не дозволяють нам швидко боротися з таким явищем. Але ми системно будемо продовжувати з цим боротись.

Наразі, відомі численні випадки таких шахрайств, які зафіксовані відповідними зверненнями в правоохоронні органи. На жаль, офіційна статистика є не повною, адже чимало людей,яких ошукали зловмисники, з різних причин взагалі не звертаються в поліцію. 

Якщо ви, чи ваші близькі, стали жертвами подібного шахрайства, просимо звертатись в правоохоронні органи та повідомляти нас про такі випадки. Відповідну інформацію просимо надсилати на електронну адресу rg@bukovel.com  Разом, нам буде легше боротись з даним явищем. 

Тому, наполегливо просимо вас, не користуватись послугами сумнівних сайтів та посередників.

Тільки при бронюванні на офіційному сайті курорту https://reserve.bukovel.com,  чи сайтах авторизованих нами партнерів, ви можете бути певними, що ви отримаєте гарантований сервіс та безпеку.

Перелік офіційних партнерів курорту:

ТзОВ СП "Міст -Тур" 

Туроператор "РЕДІ-РЕСТ"  

Туроператор "Join UP"  

ТОВ "Агенство"Пан Укрейн" 

Окрім великих тур. операторів, відпочинок у «Буковелі» можуть пропонувати й різноманітні, тур. агентства. Щоб переконатись, що ви маєте справу з авторизованим агентством, при бронюванні, вимагайте від них унікальний код замовлення.

Завдяки даному коду, ви зможете дізнатись у наших менеджерів чи дійсно було здійснене дане бронювання, і чи підтверджено воно курортом. Таким чином ви себе зможете убезпечите від можливих шахрайств. 

Країна «Буковель» запрошує вас.