ОКСАМИТОВИЙ СЕЗОН 2020

13 ЛЮТОГО 2020

Друзі, вже з 23 березня в "Буковелі" розпочинається "Оксамитовий сезон" сезон найнижчих цін на катання, проживання та низьких цін на всі інші сервіси курорту.

Бронюйте проживання в готелях ТК "Буковель" зараз та гарантовано отримуйте знижку на проживання до 50%. Бронювати!

*Проживання від 646 грн. за добу на двох.

*Катання від 130 грн.

*Безкоштовний відпочинок у "VODA club", включено у вартість проживання! (з 29.03 до 30.04 включно). 

У цей період, для гостей готелів ТК "Буковель" доступні й інші переваги за програмою лояльності: можливість придбання катання за ціною акції "Ранкова" протягом усього дня, опція від "1 день" і більше, відповідно до періоду проживання та кількості гостей (акція "Ранкова" діє до 26.03 включно), VIP-прохід на витягах та прокатних пунктах курорту. 
 
*Деталі за телефоном гарячої лінії +38 0342 59 55 46

Нагадуємо, що цього року сезон катання гарантовано триватиме до 19 квітня. Будемо робити все можливе, щоб за сприятливих погодних умов продовжити сезон катання до кінця квітня. Також будемо робити все можливе, щоб більшість витягів та трас працювали до останнього дня катання. Але слід розуміти, що остаточний перелік працюючих витягів та трас буде зрозумілим за фактом, ближче до кожної конкретної дати сезону, адже запуск витягів та трас залежить від багатьох факторів, першим та головним з яких є безпека наших гостей. 

Перегляньте фотозвіти минулих сезонів, щоб переконатись, що катання в "Буковелі" гарантовано триває до середини квітня, а за сприятливих погодних умов, навіть у травні.

Плануйте ваш "Оксамитовий сезон" у "Буковелі" зараз та економте до 50%!

"Буковель" – серце Карпат, запрошує вас.