ОБЕРЕЖНО! ШАХРАЙСТВО ЗІ СКІПАСАМИ!

14 ГРУДНЯ 2016
Обережно! Шахрайство зі скіпасами!

Шановні гості курорту, звертаємо вашу увагу на те, що останнім часом почастішали випадки продажу підроблених абонементів на катання у ТК «Буковель».

Такі абонементи пропонують купити «з рук» безпосередньо на курорті або на спеціалізованих сайтах і форумах у мережі Інтернет. Людей вводять в оману, пропонуючи скіпаси за нижчою, ніж в касах курорту, ціною. Зрозуміло, що такі абонементи є недійсними, і людина, яка їх придбала, не зможе проходити через турнікети. Сам абонемент за зовнішнім виглядом майже нічим не відрізняється від оригіналу. Тож «на око» підробку може визначити тільки спеціаліст.

Шахраї вдаються і до серйозніших маніпуляцій, ніж просто продаж підробок «з рук». На сайті курорту за номером абонемента можна визначити, чи дійсний він, який на ньому залишок (днів / разів), коли і скільки було зроблено спусків та інше. Тому шахраї перед тим, як вручити покупцеві абонемент, пропонують звірити інформацію, розміщену на скіпасі, з інформацією, поданою на офіційному сайті курорту. Однак це звичайна маніпуляція! Адже номер квитка може бути дійсним, а от сама підробка ні. Інша маніпуляція: шахраї продають декілька квитків одночасно, один із яких є дійсним, а інші- підробки.

Застерігаємо вас від придбання абонементів «з рук» чи на сумнівних форумах. Тільки офіційно придбані  квитки в касах курорту чи через мережу авторизованих партнерів, можуть гарантувати вам те, що це не підробка. У випадку придбання абонементів у офіційних продавців ви захищені законодавством та правами споживача. У випадку купівлі «з рук» ви незахищені від обману жодним чином.

Також звертаємо вашу увагу на те, що купуючи абонементи «з рук», свідомо чи не свідомо використовуючи їх, а також у випадку спроби обміну підробленого абонемента на дійсний у касах ТК «Буковель», ви стаєте учасником протиправних дій, які тягнуть за собою правові наслідки. Зважте на це, обмірковуючи купівлю скіпасів із сумнівною історією та походженням. У свою чергу, попереджаємо вас, що адміністрація курорту не несе відповідальності за ваші матеріальні втрати у випадку купівлі підробленого чи недіючого скіпаса.

Придбавши абонемент на катання, завжди зберігайте чек. У випадку втрати чи пошкодження скіпаса ви завжди зможете відновити його в касах курорту, пред’явивши чек.

Бажаємо приємного та безпечного катання.

Країна «Буковель» запрошує вас.