КУБОК БУКОВЕЛЮ ЗІ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ

18 СЕРПНЯ 2015
Кубок Буковелю зі спортивного бального танцю

10 серпня 2015 року у місті Яремче розпочалися перші міжнародні тренувальні збори зі спортивного бального танцю, які триватимуть 10 днів. Під керівництвом провідних фахівців хореографічного мистецтва, відомих українських викладачів Сергія Францена та Юрія Васютяка, які водночас є суддями міжнародного рівня та досвідченими організаторами змагань, та за участю педагогів, запрошених з Італії та Ізраїлю, було розроблено інтенсивний учбовий план, розрахований на 130 годин хореографічної підготовки спортсменів, що включає в себе теоретичну та практичну підготовку з європейської та латино-американської програм, класичну хореографію, акторську майстерність та загальну фізичну підготовку.

Цікаво, що цей масштабний спортивний захід об’єднав спортсменів з дванадцяти регіонів України, до яких входять Київська, Харківська, Одеська, Миколаївська, Херсонська, Вінницька, Дніпропетровська, Рівненська, Тернопільська, Чернігівська та Івано-Франківська області. Окрім того, до заходу приєдналися учасники з Італії, Іспанії, Туреччини та Ізраїлю.

Особливо треба відмітити, що серед учасників міжнародних тренувальних зборів, окрім танцюристів початкового рівня є також багаторазові Чемпіони  України, Європи та Світу, рівень майстерності яких можна вважати за найвищий.

Логічним завершенням тренувальної програми стануть перші спортивні змагання зі спортивного танцю на території українських Карпат, що плануються як щорічні – Кубок Буковелю зі спортивного бального танцю, які пройдуть за підтримки народного депутата України – Олександра Шевченка.

У першому турнірі в Буковелі візьмуть участь 100 танцювальних дуетів, а згодом, завдяки натхненню організаторів, чудовій природі Карпат, високому рівню сервісу та вдалому географічному розташуванню  ці змагання зможуть приймати тисячі учасників, у тому числі з багатьох європейських країн, та стати на один рівень популярності з найвідомішими танцювальними майданчиками світу.

"Особливим подарунком для глядачів та організаторів стануть показові виступи Антона Нестерко та Дарії Марющенко. Через підтримку нових яскравих змагань та сприяння їх подальшому розвитку цей чудовий танцювальний дует вирішив висловити свою повагу та любов до батьківщини." О.Шевченко.

Початок 19 серпня о 17:00 у РЦ "Бука". Запрошуються всі бажаючі.