КУБОК «БУКОВЕЛЯ» З ФРІ-ФАЙТУ – 6 СЕЗОН

29 ГРУДНЯ 2015
Кубок «Буковеля» з фрі-файту – 6 сезон

Чотирнадцять. Саме стільки спортсменів взяло участь в першому ще не сезоні, а просто турнірі Кубок «Буковеля» з фрі-файту. Чотирнадцять спортсменів – сім поєдинків – 2011-й рік.

З того часу кількість бажаючих взяти участь у турнірі давно вийшла за рамки можливостей залу РЦ «БУКА», де він постійно проводиться. Другий сезон проводився в три етапи, третій – в п’ять, четвертий змусив проводити відбіркову частину впродовж року, що передував плей-офф, а власне сам плей-офф уже набув офіційного статусу Кубка України з фрі-файту.

Більше 400 претендентів взяло участь у відбірковій частині шостого сезону Кубка «Буковелю», який відбувався впродовж 2015-ого року. 148 із них змогли пробитися до Всеукраїнського рейтингу дивізіону «Еліта» з фрі-файту, та лише 69, відібраних з найкращих спортсменів, отримали шанс боротися в плей-офф на початку 2016 року!

Мало того, у 2016-ому році Кубок «Буковелю» з фрі-файту відбудеться в міжнародному форматі!

Але «Буковель» не був би «Буковелем», якби все обмежувалося простою статистикою і географією розвитку. ТК «Буковель» писав не тільки історію турніру, а й історію країни. Спортсмени - учасники Кубка «Буковелю» з фрі-файту - захищали честь країни в Чехії, США, Китаї. Відстоювали вони і життя країни на Майдані у 2013-ому, і на фронті в 2014-ому. Було таке, що учасники прямо з турніру їхали на Майдан або прямо з фронту приїжджали битися на рингу «Буковеля».

У січні тривожного минулого року, коли ми оплакували наші втрати, живі хлопці тримали фронт у Донецькому аеропорту, а їх побратими билися на ринзі, ТК «Буковель» втримував на Заході країни не менш важливий фронт – фронт економічний. А розвиток, успіх і перемога – це те, чого так не вистачає всім нам і нашій молодій державі. Отож ТК «Буковель» попри всі потрясіння в країні розвивається, даруючи нам усім віру в економічне зростання Української держави, прищеплюючи силу Переможця!

Сезон 2016-ого року розпочнеться 04 січня і триватиме традиційно в чотири відбіркових тури з п’ятим – Гранд фіналом:

04 січня – І тур;
16 січня – ІІ тур;
30 січня – ІІІ тур;
13 лютого – IVтур;
05 березня – ГРАНД ФІНАЛ!

Чекаємо всіх в РЦ «БУКА» на дату кожного з етапів о 20.00!

З прийдешнім Новим роком! Миру і добра!