BUKOVEL – СТОЛИЦЯ ЗИМОВИХ ВИДІВ СПОРТУ В УКРАЇНІ!

28 БЕРЕЗНЯ 2024
Bukovel – столиця зимових видів спорту в Україні!

З 7 лютого до 15 березня на схилах гірськолижного курорту “Bukovel” тривав сезон офіційних змагань із зимових видів спорту.

Сприяти розвитку спорту та популяризації активного способу життя – пріоритет Bukovel. Понад місяць на схилах головного гірськолижного курорту України тривали змагання із зимових видів спорту. Навіть під час повномасштабного вторгнення курорт зумів організувати та провести старти на найвищому рівні. Організатори створили належні умови для тренувань спортсменів та забезпечили якісний стан снігових трас.

Серія змагань 2024 року включала понад 20 стартів, серед яких чемпіонати України з гірськолижного спорту, фристайлу та сноубордингу, етапи розіграшу Кубка України, а також міжнародні рейтингові змагання під егідою FIS. Загалом цьогоріч Bukovel прийняв понад 800 спортсменів. Разом із досвідченими атлетами на старти виходили й зовсім юні учасники. Молодь виборювала місця в резерві національної збірної команди України та право представляти нашу державу на офіційних міжнародних змаганнях.

На схилах курорту змагались кращі сноубордисти країни – віцечемпіонка світу Аннамарі Данча та чемпіон світу серед юніорів Михайло Харук. А у фристайлі виступала переможниця етапів Кубка Європи Катерина Коцар. Підтримував спортсменів і володар олімпійських медалей на зимових Олімпійських іграх 2018 і 2022 років Олександр Абраменко.

Упродовж сезону поруч із учасниками чемпіонатів завжди були присутні вболівальники. Для них курорт облаштував фан-зони, аби спостерігати за досягненнями спортсменів було в рази комфортніше.

Зазначимо, що сезон змагань в Bukovel мав завершитися 5 березня. Однак, завдяки високій якості трас змагання тривали до 15 березня, бо курорт приймав чемпіонати, які перенесли із сусідньої Закарпатської області.

Нагадаємо, що перші змагання в Bukovel відбулись у 2006 році. Відтоді, на схилах курорту приймають всеукраїнські та міжнародні офіційні змагання, організаторами яких є Міністерство молоді та спорту України спільно з Федерацією лижного спорту України.