04
вересня 2015
Бронюйте зимовий відпочинок зараз!

Бронюйте зимовий відпочинок зараз! Зі знижкою до 25%

Друзі.

На календарі ще літо, але сани, як кажуть, краще готувати влітку. У нашому випадку ми пропонуємо Вам спланувати зимовий відпочинок на “Буковелі” зараз і заощадити до 25%.

Бронюйте проживання, катання, прокат спорядження та авіа-переліт із трансфером* до “Буковелю” зі знижкою до 25%*.

Чим ближче до заїзду, тим менша знижка. Вигода очевидна. Бронюйте зараз: чим далі, тим дорожче.

Зверніть увагу! Самостійне бронювання послуг on-line дає більшу знижку в порівнянні з бронюванням через менеджерів готелю.

Оплата за (включно)

Знижка % при бронюванні через офіс

Знижка % при бронюванні on-line

30 днів

9

15

30-60 днів

15

20

Більше 60 днів

20

25


Перейти у розділ пошуку та бронювання послуг.

Країна “Буковель” запрошує вас.

*- Увага! Знижки на проживання розраховуються від ціни рецепції відповідного періоду сезону, окрім періоду “Оксамитовий”. Кількість акційних номерів обмежена.

*Трансфер з аеропорту на курорт сплачується окремо. Перед вильотом клієнт має можливість замовити як груповий так й індивідуальний трансфер, або ж взагалі відмовитися від нього.

Знижка на абонементи та прокат спорядження -25% надається тільки на дні зарезервованого проживання з розрахунку (1 день катання Х на кількість днів проживання) - мінус 25%. Ви маєте можливість придбати абонементи зі знижкою на будь-яку кількість днів, але не більшу ніж термін вашого бронювання. Знижка на катання та прокат спорядження розповсюджується на кількість людей, вказаних у бронюванні.

Знижка фіксується та нараховується виключно з дня здійснення оплати. Термін дії виставленого рахунку 2 дні.