22
липня 2016
Автомобільні екскурсії на суперджипах

Екскурсії на автомобілях «Степан» та «Довбуш», що є джипами в стилі «Big Foot»

Ми підготували для вас спеціальні екскурсійні маршрути на суперджипах «Степан» і «Довбуш» - рукотворних джипах-монстрах, створених саме для Карпатських гір.

А Ви вже бачили велетнів Карпат? Найбільші джипи «Big Foot» в Україні!!!

Осідлайте наших велетнів і  відчуйте їхню потужність. Мандри гірськими дорогами подарують вам незабутні враження, неймовірні краєвиди, крижані водоспади, гостинні полонини та перевали. Відчуйте справжній гордий дух Українських Карпат!

Ми пропонуємо туристичні гірські маршрути навколо курорту «Буковель» гірськими хребтами з вражаючими пейзажами на найвищі карпатські вершини і сам курорт «Буковель».

Переваги наших маршрутів та екскурсій:

  • для наших суперджипів побудовано спеціальну панорамну трасу по Яблуницькому хребту, через села Поляниця й Яблуниця. Тривалисть маршруту становить 2 години.
  • гуцульська Швейцарія гостинно відчинить перед вами ворота приватних володінь і дозволить зануритися в національний побут. Ми повеземо вас  гірськими урочищами, через приватні території і особисті садиби, познайомимо з культурою та побутом гуцулів. Ви зможете сфотографуватися на природі з тваринами: телятами, козенятами, ягнятами і знаменитими карпатськими коровами, з молока яких виготовляють знамениті гуцульські сири.
  • з наших маршрутів видно найвищі гірські вершини України: Говерлу (2061м), Петрос (2022м), Хом'як (1542м), Синяк (1665м), Довгу (1371м) і весь Чорногірський хребет (1750-2061м).
  • маршрути від 1 до 6 годин із відвідуванням водоспадів, урочищ, полонин і вершин наймальовничіших і найцікавіших місць Карпат.

Ми знаходимося в ТК «Буковель»

Контакти: +38 068 2 600 700 -ТК «Буковель»,

+38 093 06 06 123 - м. Івано-Франкiвськ.