АКЦІЯ РАНКОВА? НАВІЩО? СПИ КАЗКОВО!

7 ЖОВТНЯ 2020
Акція ранкова? Навіщо? Спи казково!

Найкраща альтернатива акції "Ранкова".

Друзі, ця інформація адресується в першу чергу тим, хто раніше користувався акцією "Ранкова".  

Як ми вже раніше повідомляли, в сезоні 2020-2021 ми дещо змінюємо умови акцій та вартість катання. 

Перше і головне − ми знизили ціни на базову опцію. До прикладу, якщо минулого року опція "1 день" катання (з включеним вечірнім), у "Високий сезон" у касах курорту коштував 1120 грн., то тепер коштуватиме лише 980 грн. Відповідним чином знизилась вартість на всі інші опції на катання. 

По-друге, акції "Ранкова" відтепер не буде. Це пов'язано з досвідом минулих років, який показує, що вона викликала дискомфорт та призводила до скупчення людей, що небажано в нових епідеміологічних обставинах.

Тому, щоб гарантовано отримати найнижчу ціну на катання, рекомендуємо скористатись нашою оновленою сезонною акцією "Раніше плануєш − дешевше купуєш", яка відтепер діє на всі без виключення види багатоденних ski-пасів! До кінця жовтня ви можете придбати "1 день" катання в багатоденному тарифі (з включеним вечірнім) всього від 376 грн. 

Плануйте ваш зимовий відпочинок зараз та економте кошти. Заходьте на сервіс "Bukovel 24", реєструйтесь та купуйте акційні ski-паси, які максимально підходять під ваш сценарій зимового відпочинку. 

Важливо! 

1. Термін дії нових акційних ski-пасів 2 зимові сезони від дати їх покупки.

2. Уважно слідкуйте за періодом дії придбаних вами акційних ski-пасів. Кожен період зимового сезону має чіткі часові рамки. До прикладу, якщо ви придбали акційний ski-пас на катання в "Низькому сезоні" на 3-5 днів поспіль і почали його використовувати за 1-2 дні до закінчення цього сезону, то ви не зможете ним скористатись повну кількість днів через те, що розпочинається інший, дорожчий, період сезону.

3. Акційні ski-паси можна придбати виключно online, в єдиному місці, нашому офіційному додатку "Bukovel 24". При купівлі акційних ski-пасів вам потрібно буде пройти коротку процедуру авторизації та прикріпити до придбаного ski-паса ваше фото. Фото власника має бути чітким, зробленим на білому фоні. 70-80% від площі фотографії має займати обличчя власника, відповідати його сучасному зовнішньому вигляду та бути зробленим без застосування ретушування чи іншого способу корегування. У випадку, якщо людина носить окуляри – додаткові вимоги: скло не затемнене і без відблисків, оправа не повинна закривати жодної частини ока. Акційний ski-пас стає активним виключно після процесу його авторизації та закріплення за ним особи власника. Зміна особи власника акційного ski-паса неможлива.

Нагадуємо, що в ТК "Буковель" діє правило: 1 акційний ski-пас – 1 власник. Ski-пас є власністю однієї людини, і використовувати його може тільки він (вона). У разі виявлення використання акційного ski-паса людиною, яка не є його зареєстрованим власником, ski-пас може бути заблокований службою безпеки курорту. Передача ski-паса близьким родичам, друзям, членам сім’ї також заборонена. 

4. Попереджаємо, що при купівлі ski-пасів на різноманітних Інтернет-ресурсах, з рук чи в інших неавторизованих точках продажу, ТК "Буковель" не несе відповідальності за їх валідність та придатність до використання.

5. Акційні ski-паси, придбані в попередні роки, залишаються дійсними в межах тих умов, на яких вони були придбані раніше.