КОЛЕКЦІЯ УКРАЇНСЬКИХ ДВОТИСЯЧНИКІВ: ГУТИН ТОМНАТИК + РЕБРА

Насичений панорамами та цікавими локаціями маршрут для досвідчених поціновувачів Карпат.
Графік роботи: п’ятниця
Контакти

Маршрут: НСБ "Заросляк" – г. Ребра (2001 м.) – г. Гутин Томнатик (2016 м.) – НСБ "Заросляк".
Довжина маршруту: 19.8 км.
Набір висоти: 890 м.

Гутин Томнатик приваблює досвідчених поціновувачів Карпат. Для туристів, які подолали чимало кілометрів по гірських хребтах ця вершина є особливою. Приємними аспектами є підготовка до сходження, підбір спорядження, планування маршруту, хвилювання перед новою зустріччю з Карпатами та неймовірними туристичними пригодами. Важливо продумати усе до дрібниць, від зручності трекінгових палиць до якості одягу та взуття.

Підкорена вершина буде багатою на враження: з нового ракурсу тут відкривається панорама Чорногори. Поруч розташувався ще один двохтисячник – Ребра, який замикає колекцію шести найвищих вершин українських Карпат. Рельєф гори нагадує хребет велетенської тварини, що робить її неймовірно видовищною та загадковою.

Запрошуємо відвідати насичений панорамами та цікавими локаціями маршрут разом з нами!

Реєстраційна форма

Дата: п'ятниця.
Тривалість: 8-9 годин.
Час відправлення: 08:00.
Вартість: 2000 гривень.

Бронювання:

Якщо Ви бажаєте долучитись до подорожі, забронюйте місце за декілька днів до бажаної дати поїздки. Для бронювання надішліть менеджеру туристичного центру у Telegram, WhatsApp або Viber такі дані:

  • назву подорожі;
  • дату подорожі;
  • прізвища, імена та повну дату народження кожного учасника;
  • готель проживання.

У відповідь менеджер туристичного центру направить Вам підтвердження та рахунок на сплату. Після оплати Ви отримаєте інформаційний лист з детальним графіком подорожі, годину та місце зустрічі в день подорожі.

Договір публічної оферти

Дивіться ще в категорії «Літні розваги»