ВИСТАВКА ЖИВОПИСУ НАТАЛІЇ ЮРОВОЇ

22 ЛЮТОГО 2021

Запрошуємо гостей курорту відвідати виставку живопису та фотографії молодої мисткині Юрової Наталії. Експозиція розміщена у готелі «ТАВЕЛЬ» та триватиме з 21 лютого до 7 березня.

Наталія Юрова  —  уродженка галицького Поділля  (м.Чортків), яка закохалася у Карпати та верховинців. Про це красномовно розповідає її  мистецький доробок в техніці олійного живопису та фотографії.                                                                                                                         

Глибину краси мистецької палітри пізнавала, навчаючись в Косівському училищі прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв на відділі художнього розпису (2008-2012 рр.,) а потім — на  відділі  монументально-декоративного мистецтва Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтв Львівської національної академії мистецтв, який закінчила в 2018 році.  Антон Григорук, Анатолій Калитко, Василь Дутка, Василь Перегінець, Роман Лучук —  викладачі молодої мисткині, які  відкрили їй світ гуцульської душі, навчили розуміти красу та цінність рукотворного  спадку та відчувати подих гір. 

Відвідайте виставку – і відкриєте для себе таїну вершин Українських Карпат.