ВИСТАВКА ЖИВОПИСУ, ГРАФІКИ ТА КЕРАМІКИ «ДУЕТ» ІВАННИ ГАМУЛЯК ТА ТЕТЯНИ МУРАФИ

16-30 СІЧНЯ 2021

У готелі «ТАВЕЛЬ» відкрито нову мистецьку виставку, на якій представлено роботи двох талановитих прикарпатських художниць Іванни Гамуляк та Тетяни Мурафи. Обидві мисткині є випускницями західноукраїнських навчальних закладів (Косівського технікуму народних промислів ім. В.І. Касіяна та 
Львівської національної академії мистецтв, спеціальність —  художня кераміка). Навчалися у студіях І. Франка, В. Гудака, С. Андрусіва, І. Микитюка, І. Шумського, Л. Лебідь-Коровая. Г. Кудлаєнка. Проте кожна знайшла свій вектор у змалюванні світосприйняття.

Тетяна — вільний художник, автор настінних рельєфів і розписів в приватних і громадських інтер'єрах Працює також в галузі живопису —  інтер'єрні картини та графіки. Роботи мисткині знаходяться в приватних колекціях України, Хорватії, Німеччини, Ірландії.

Іванна викладає рисунок, живопис на циклі фундаментальних  дисциплін у Косівському училищі прикладного та декоративного мистецтва. Окрім викладацької роботи, займається творчою діяльністю. Працює в галузі живопису та графіки.

Її роботи експонуються на всеукраїнських та регіональних виставках. 

З 16 до 30 січня гості курорту зможуть відвідати виставку, яка експонується в готелі «ТАВЕЛЬ». Ми раді представити вам творчість талановитих прикарпатських мисткинь та подарувати вам хвилини естетичного задоволення.