ВІДКРИТТЯ ПАРКУ ЗИМОВИХ РОЗВАГ «BORJOMI FUN PARK»

18 СІЧНЯ 2020

18 січня о 12:00 у ТК "Буковель" відбудеться відкриття зимового парку розваг "Borjomi Fun Park". Фішкою цьогорічного дійства стане костюмований з`їзд. Лижники та сноубордисти перевірять, хто швидший та спритніший. Для спуску достатньо прийти в костюмі або просто в масці. Переможці заїздів отримають круті призи: скіпаси, запас "Borjomi" та інші цінні подарунки. 
 
Поблизу траси 12D кожен охочий зможе випробувати себе на ділянці швидкісного спуску на "Borjomi Speed Check". Однією з численних фішок цьогорічного відкриття буде приїзд відомих українських блогерів. У рамках події серед учасників проведуть конкурс на кращий новорічний костюм. 

Любителям різноманітних трамплінів і рамп точно сподобається "Borjomi Snowpark", який запрацює біля 8-го витягу. Обидві локації для гостей ТК "Буковель" будуть безкоштовними протягом сезону, який триватиме до квітня.  

ТК "Буковель" чекає любителів активного зимового відпочинку на відкритті парку 18 січня з 13:00 до 16:00.

Траса працюватиме щодня з 10:00 до 16:00.

Реєстрацію на заїзд учасники проходять, натиснувши на кнопку на старті. Після цього отримують квиток з номером, який з’являється на табло. Коли учасники готові, загорається зелене світло -  і вони стартують. У найшвидшому місці траси відбувається фотозйомка. На фініші радар фіксує швидкість кожного та виводить інформацію на табло на різних сторонах траси. Загальний рейтинг буде показаний на головному табло вкінці траси. Всі фото будуть доступні на порталі, а учасники зможуть поділитися своїми результатами в соціальних мережах.