20
грудня 2015
Відкриття Новорічно-Різдвяного ярмарку!

В неділю, 20 грудня, о 17:00 год., на гірськолижному курорті "Буковель" відкриття новорічно-різдвяного ярмарку! Тут відбуватимуться справжні дива! Організатори ярмарку обіцяють здивувати різноманітністю товарів і веселощів. Буде стільки всього цікавого, що ні в казці сказати, ні пером описати, бо це ж — ярмарок!

Приходьте не тільки на людей подивитись, а й себе показати, повеселитись, дещо, може, й купити. Щось цікаве побачити, з людьми поспілкуватись, смачненького чогось перехопити — на те він і ярмарок!

Заходьте до нас, щиро просимо Вас!

Будуть сало, м’ясо і ковбаси,
оселедець, бочка квасу,
шкварки, перець, огірок,
для покращення думок...
Щоб добавити вам сили,

на додаток кухоль пива!


Варенички, страви у казанах –  запашний розсипчастий узбецький плов, ароматна шурпа з баранини, гуцульський банош на вершках. А особливо вразить приготування на відкритому вогнищі барана чи теляти на вертилі! Зігріваючі напої та різноманітні наливочки - те, що треба для відмінного настрою!

А ще ж на нашому ярмарку і заспівати можна, і затанцювати, розказати веселу історію чи анекдот, а ще краще виголосити тост!

Буковельський ярмарок - це цікаве дійство, де можна повеселитись, зустрітись із друзями, розказати веселі жарти і послухати дотепні історії, поспівати, потанцювати, подивитись концерт... Свято повинне приносити насолоду і радість від спілкування. А наш ярмарок тому і веселий, що тут можна зустріти багато цікавих людей та друзів, з якими ви, можливо, довго не бачились.

Не обійдеться і без почесних гостей: бо наш ярмарок відвідають знамениті на всі Сорочинці і Україну Микола Васильович Гоголь із Солохою , які й відкриють ярмарок! Завітають на ярмарок і Святий Миколай з ангеликами, які слухняним діткам роздадуть даруночки, ну, а Чортик, за традицією, неслухняним, - різочки.