ВЕЛИКОДНІ СВЯТА У ТК «БУКОВЕЛЬ»

8 КВІТНЯ 2018

Запрошуємо вас зустріти величні Великодні свята у ТК «Буковель».

Це буде чудовою нагодою сумістити відпочинок на засніжених схилах курорту зі знайомством з автентикою гуцульських народних звичаїв та традицій.

У неділю, 01 квітня, у Вербну неділю, на майданчику біля кафе «Бугіль», для наших гостей ми проводимо майстер-клас із розпису писанок.

Майстер-клас проводять відомі українські писанкарі, коломияни Кіращук Олег, Яцурак Микола та їх учні. Запрошуємо приєднатися до цього заходу сім’ями. Кожен зможе спробувати себе у цьому непростому ремеслі та повернутись додому з писанками розписаними власноруч. Впевнені, що це стане для вас яскравим спогадом та емоційним досвідом.

У Великодню неділю, 8 квітня, запрошуємо на святкову літургію, яка відбуватиметься в церкві Введення в храм Пресвятої Богородиці села Поляниця. Початок святкових Богослужінь о 04:00 та о 06:00. 

Щоб ви змогли відчути настрій свята, ми підготували костюмовано-театралізоване дійство - традиційні гуцульські веснянки, гаївки та забави. Початок дійства о 15:00 на центральній площі курорту біля кафе «Бугіль».   

У цей день гостей курорту ми будемо пригощати освяченими пасками, ковбаскою та іншими традиційними стравами. Наша команда аніматорів підготувала для вас цікаві конкурси та майстер-класи з цінними призами та подарунками від ТК «Буковель».

Приїжджайте до нас сім’ями та поєднайте відпочинок в час оксамитового сезону з неповторною атмосферою Великодня в Карпатах.

Країна «Буковель» чекає на вас.