ВЕЧІРКИ У РЦ «БУКА» ТА ПАБІ «КУХЕЛЬ»

5-8 БЕРЕЗНЯ 2015

5 березня (у четвер) - зустрічайте AVI WEIZMAN! Колекціонер, який перебуває у постійному пошуку свіжого звучання. В його музиці можна почути, як красиві мелодії діп-хауса, так і динамічні, напористі ритми тек хауса в перемішку з техно. Резидент культових закладів The Lab , Mantra, постійний гість клубів Bora-Bora, Boom boom room!
Отже, 05.03 час для гарної музики!

Вхід – 50 грн

6 березня (у п’ятницю) – запалюватиме публіку сучасний шоу балет Madrin. В номерах використовується і класична хореографія, і хореографія народів світу, і джаз, і модерн, і контактна імпровізація, і контемпорарі, і хіп-хоп, і стріт, і навіть складні і небезпечні елементи акробатики, паркуру, джампінгу, fire-show та світлові технології. Танцювальні шоу балету реалізуються під відомі українські та світові хіти різного часу, під маловідомі мелодії і свою музику. 

Вхід – 50 грн

6-7 березня (у п’ятницю та суботу) у пабі «Кухель» - виступатиме Pepperhedz – це корпорація, що об’єднала творчих і енергійних фахівців музично-розважальної сфери шоубізу. Кожен з них має досвід роботи з відомими вітчизняними артистами (Ані Лорак, Антон Лірнік, Тоня Матвієнко), роботи на телебаченні (Новий Канал), та за кордоном. Їхні проекти: авторський електро-рок проект Plust Masa, різножанрова кавер програма (рок, хіп-хоп, поп, діско, рокнрол), костюмований рокенрольний трібют проект «Віва Лас Вегас» (краще з Елвіса Преслі впереміж із AC/DC, James Brown, Benassi Bros, Bob Marley, Elton John та ін. у власній інтерпретації), аранжування, звукозапис, на базі Ukraine Records (Палац Україна, Київ).

Вхід вільний

7 березня (у суботу) - для гостей РЦ «Бука» співатиме зірка зі Львова, талановита поп-співачка, прекрасна і фатально сексуальна –Andriana, яка підготувала для тебе і лірично-романтичні, і веселі танцювальні композиції. Приходь і насолоджуйся гармонійним злиттям мелодійної музики, чаруючого вокалу і продуманого шоу. По закінченню вечора денс-підтримка від сексуальних Pj’s.

Вхід – 100 грн

Резервуйте столики за телефоном: +38 0342 59 54 44

Вечірки у пабі «Кухель»

8 березня (у неділю) у пабі «Кухель» - якщо Ви хочете поринути в романтичну ностальгію ретро - саунду, заправлену сучасним танцювальним драйвом, "CHEROKEY" саме те що Вам потрібно. Адже навіть ім'я колективу говорить сама за себе ..."CHEROKEY" походить від назви північноамериканського індіанського племені Черокі. Їх культура і світогляд багато в чому близькі по духу для учасників групи.

"CHEROKEY" - це гармонія, незалежність і свобода, як у житті так і в музиці. Вхід вільний

Резервуйте: +38 0342 59 51 44