06
березня 2016
V міжнародний чемпіонат із подолання перешкод із жінкою на шиї

Перші дні весни пробуджують романтичні почуття не тільки у жіночих серцях. Чоловіки  у цей час із усіх сил прагнуть нагадати про себе і про свої почуття своїм половинкам, даруючи їм позитивні емоції кожен по-своєму.

Ті ж, хто відпочиватиме 6 березня 2016 року в ТК «Буковель», о 13:00 год. зможуть довести своїм коханим, що вони справді сильна половина людства, яка вміє та може подужати будь-які життєві труднощі, взявши участь у V Міжнародному чемпіонаті з подолання перешкод із жінкою на шиї.

УМОВИ  УЧАСТІ В ЧЕМПІОНАТІ

Учасники змагань повинні пройти через смугу перешкод навколо малого буковельського озера протяжністю 250 метрів,  біжучи, стрибаючи і повзаючи з жінкою, що сидить на шиї. (Можна тягти дружину в стилі пожежника і навіть догори ногами, обхопивши її талію руками.  Жінки ж в цей час лежать на спинічоловіка, зачепившись ногами за плечі. Важливо, щоб жінка не торкалась землі ногами чи іншими частинами тіла).

Перемагає пара, яка до фінішу приходить першою.

Перепони: снігові кучугури, лід і вогонь, віз із сіном, мішки з картоплею та ін..

Вага дружини не повинна бути меншою 49 кг. В іншому випадку чоловікові  доведеться взяти додатковий вантаж. Утім правила «перенесення дружин» досить-таки умовні: на старті ніхто не питатиме в учасників підтвердження укладення шлюбу. Тому бігуни можуть нести на плечах чужих дружин,  «позичених» на період чемпіонату в друзів або сусідів.

На цей раз організатори полегшують умови змагань - учасники можуть бути у звичайному взутті, а не в лижних чоботах. Але обов’язковою умовою залишається наявність захисних шоломів.

На переможців та учасників чемпіонату чекають цінні призи: безкоштовний відпочинок у ТК "Буковель", абонементи на катання та романтична вечеря на двох в одному з буковельських ресторанів.

Тож чекаємо вас 6 березня 2016 року в ТК «Буковель», о 13:00 год. біля малого буковельського озера.

ПРИМІТКА

Ці змагання вперше були проведені в 1992 році у Фінляндії, звідки  поширилися в інші країни світу, наприклад, такі як Сполучені Штати Америки і Гонконг. Вони кожен раз привертають увагу тисячі туристів та ЗМІ з усьогосвіту.

Наймасштабнішим і наймасовішим із подібних заходів вважається Північноамериканський чемпіонат із перенесення дружин, який влаштовують щороку на лижному курорті в Ньюрі, штат Мен,США. З 2012 року відбуваються у гірськолижному курорті «Буковель».

Організатор фестивалю:

«ART BUKOVEL»
Event Show
Agency
Заявки на участь у чемпіонаті надсилати на
адресу: artbukovel@gmail.com
Довідки за телефоном: +38 098 1000 200