У ТК «БУКОВЕЛЬ» ДІТИ СТВОРЯТЬ ЖИВУ КАРТУ УКРАЇНИ

28 ЧЕРВНЯ 2014

28 червня на базі ТК «Буковель» відбудеться флешмоб «ЄДИНА КРАЇНА!», присвячений Дню Конституції та Дню молоді України. Головні учасники – діти з усіх куточків нашої країни, що відпочивають та оздоровлюються у Міжнародному дитячому центрі «Артек-Карпати». Вони створять живу карту України, кордони якої огородять давнім українським оберегом-великим 152,86-метровим українським вишитим рушником.
Як повідомляють організатори флешмобу, карту України планують створити на схилі гори Буковель. Її розміри заплановано повторити в масштабі 1:50 000. Долучитись до патріотичного флешмобу пропонують усім бажаючим.

«В основі задуму – об’єднання. 25 рушників, які символізуватимуть області України та Автономну республіку Крим, діти зшиють синьо-жовтими нитками в один великий 152,86-метровий український рушник, який і буде символізувати єдність країни та символічно охороняти кордони України», – розповідає арт-директор ТК «Буковель» Василь Волочій.

Після закінчення флешмобу діти напишуть листи солдатам Збройних Сил України, розділять рушник на частини та разом зі своїми малюнками та фотографіями відправлять на фронт.

«Нехай дитячі листи та малюнки підтримають бойовий дух наших солдатів, а вишитий рушник, як давній український оберіг, захистить наших героїв від ворожої кулі», – розповідає В.Волочій.

Танцювальний молодіжний флешмоб буде відбуватись під в’язанку широко відомих та популярних пісень про Україну.

Програма заходу передбачає й синьо-жовтий боді-арт; конкурс-караоке «Співаю про мою Україну!»; виставку просто неба картин молодих художників; конкурс дитячого малюнка «ЄДИНА КРАЇНА!», а також велику концертну програму.

Святкування відбудеться за підтримки народного депутата України Олександра Шевченка.

Початок патріотичного дійства 28 червня о 12:00 год. на г. Буковель. У випадку поганої погоди дійство відбудеться біля центрального буковельського озера.

Організатор фестивалю: Event-агентство «Art-Bukovel».
Тел.: 098-1000-200 artbukovel@gmail.com