18
січня 2020
Турнір Road to WWFC «Bukovel open cup»

Незабаром Новий рік. Пора подарунків та сюрпризів, пора традицій та веселого і драйвового відпочинку. Час залишити робочі будні та зануритись у розваги які нам дарує зима. 

Ну, а яка ж зима без "Буковелю"! Тим більше, що його прямо зараз засипає снігом.

Прямо на очах курорт перетворюється у зимову казку, у яку прагнуть потрапити всі, хто любить активний зимовий відпочинок. Тільки тут можливо отримати відразу все: гірськолижне катання, купання у відкритому басейні, безліч SPA-процедур, до вашої уваги найкраща українська та світова кухня, море розваг та щирих емоцій, і навіть є шанс побачити на власні очі професійні ММА поєдинки. 

Міжнародна ліга WWFC та Всеукраїнська федерація змішаних бойових мистецтв UF MMA разом із компанією FAV.BET та курортом "Буковель" презентують спортивний проект - турнір Road to WWFC "Bukovel open cup".

В 2020 році лідер українського професійного ММА (Mixed Martial Arts) ліга WWFC стартує з новим та досить цікавим проектом побачити який можливо тільки в "Буковелі".

На Вас чекає новий формат бійцівського турніру. До адреналіну від лижного катання ми додаємо емоції та адреналін від перегляду захоплюючих поєдинків. На вас чекає зовсім інша картинка: у "Буковелі" з’явиться гексагон. Шестикутна бійцівська клітка робить поєдинки ще більш динамічними та видовищними. А ліга WWFC забезпечить тільки найкращу якість бійцівського складу турнірів.

В цьому році заплановано проведення трьох турнірів 18 січня, 22 лютого та 14 березня. Турніри пройдуть за системою GRAND PRIX в декількох вагових категоріях, де буде розіграно пояси чемпіонів серед професіоналів та аматорів.

Вже незабаром, 18 січня, на першому етапі зійдуться у протистоянні спортсмени-аматори вагових категорій до 70 кг та до 84 кг, а також професіонали в категоріях до 57 кг та до 70 кг.

22 лютого та 14 березня крім поєдинків серії GRAND PRIX любителі ММА будуть мати можливість побачити цікаві рейтингові поєдинки серед професіоналів у різних вагових категоріях та фінальні бої за Пояс чемпіона.

Як бачите, "Буковель" шанує традиції та щороку радує всіх, хто приїздить на відпочинок, яскравим спортивним святом, турнірами, які запалюють нових зірок українського ММА. Тільки три турніри у цьому сезоні, тож не вагайтесь. 

Всіх шанувальників ММА запрошуємо в "Буковель"!

Будьте першими в світі ММА разом з Всесвітньою лігою WWFC, федерацією UFMMA, компанією FAV.BET та курортом "Буковель". 

РЦ "Бука". Професійний турнір з ММА, Road to WWFC "Bukovel open cup".

Початок о 20:00. Кількість вхідних квитків обмежена.

Не пропустіть цю неймовірно яскраву подію та слідкуйте за подальшими анонсами. Квитки вже в продажу. Тел.: (0342) 59-54-44