03
січня 2016
Тіна Кароль в РЦ "Бука"

Різдвяний тур містами України Тіни Кароль - «Колядки та обрані хіти»

3 січня в Буковелі в РЦ «Бука» о 19:00 на Вас чекає VIP-концерт Тіни Кароль!

Співачка Тіна Кароль підготувала для своїх прихильників неперевершений сюрприз - Різдвяну програму «Колядки та обрані хіти».

Ви почуєте виконання найвідоміших українських колядок в новій музичній обробці.

За допомогою пісень, які прославляють Різдво, Тіна Кароль, як берегиня українських традицій показує, що Музика спроможна зцілювати людські душі ніби це не просто пісня, а справжня Молитва. І у піснях де висвітлюється боротьба між світлом та темрявою, завжди перемагає добро!

"У наш час люди втратили віру в чудо, - каже Тіна Кароль. - Ми припинили ділитися своїм добром і любов'ю. Але диво реальне, традиції живі, і не тільки у вечір перед Різдвом. Вони супроводжують нас все життя, потрібно лише відкрити свої очі і серце, дозволити добру увійти в свою душу. Я мрію, щоб цей концерт допоміг людям пронести вогонь добра в душі не тільки на різдвяні свята, а і через все своє життя, адже це залежить лише від нас самих. Поки живі традиції - жива країна"

Концерт ділитиметься на 2 частини, протягом першої - прихильники співачки не тільки насолоджуватимуться давно забутими українськими колядками в сучасній обробці, але й будуть приємно здивовані фентезі-образом Тіни Кароль-Коляди.

Протягом другої частини глядачі зможуть підспівувати своїм улюбленим вибраним хітам з творчості співачки.

Кількість місць обмежена!

Увага!

В РЦ Бука обов’язково сплачується депозит (по кухні та бару) у розмірі 500 грн з людини.

Для попереднього замовлення звертайтеся за тел. РЦ Бука (0342) 595 444  або +380673506600