СВЯТО ГЕРОЇВ В ТК "БУКОВЕЛЬ"

24 ТРАВНЯ 2015

У травні в Україні відзначають День Героїв. В цей день вшановують усіх українців, що присвятили своє життя нашій з вами свободі, утвердженню України як держави. Свято Героїв - це свято величі духу українських вояків – борців за волю України, які кували нашу Незалежність, це свято тих, матерів, які плекали цих мужніх та стійких синів, які благословляли їх на служіння людям.

У цей день ми вшановуємо пам'ять видатних діячів українського визвольного руху княжої та козацької доби, січового стрілецтва та Холодного Яру, Другої світової війни, десятиліть національного спротиву ОУН-УПА та часів відродження української державності. У цей день цього року ми разом із живими героями України, ветеранами національно-визвольної боротьби, що чинили опір колонізації України, вшановуватимемо сучасних героїв – бійців Збройних сил України та добровольців, що стоять на захисті східних кордонів нашої держави.

24 травня у ТК «Буковель» за підтримки народного депутата України Олександра Шевченка відбудеться відзначення Дня Героїв.

Початок святкування та благодійного концерту о 13:00 год на Фестивальній площі, що біля кафе "Бугіль".