СВЯТКУВАННЯ 90-РІЧЧЯ ТАБОРУ "АРТЕК"

16 ЧЕРВНЯ 2015

16 червня у ТК «Буковель»пройде грандіозне святкування 90-тої річниці з дня заснування "Артеку".

Дивіться сьогодні о 19.30 онлайн - трансляцію з нагоди святкування 90-ї річниці з дня заснування «Артеку»!

"Улюбленці дітей - ведмедик Бука та Іванко з Марічкою вже готуються до зустрічі, а в програмі зіркові гості, феєричні танцювально-вокальні постановки та традиційна артеківська ватра", - розповіли організатори.

З нагоди святкування 90-ї річниці з дня заснування «Артеку» Руслана влаштує велике свято у дитячому таборі «Артек-Буковель», де діти не лише загартовують здоров’я та характер, виховуються і самовдосконалюються, але і розкривають свій талант, вчаться працювати у дружній команді.

Захід відбудеться у вигляді масової гри ОГО-шоу, яке Руслана провела по всій Україні в рамках ЄВРО-2012. 

Руслана планує влаштовувати таку масову гру в Буковелі щороку, щоб створити сучасну естетику літнього відпочинку тінейджерів.

«У масовій грі нами розроблені інноваційні постановки з оригінальних комбінацій ритмів, танців, кричалок, співів – все те, що обожнюють тінейджери. Щоби українські тінейджери не наслідували виключно американську реп-культуру чи китайські ігри, у якості альтернативи їм пропонується своя оригінальна естетика, яку ми й розробили для ОГО-шоу. Під час виступу я презентую нову пісню - мій гімн Карпатам “Артек-Буковель і Я"», – розповіла Руслана.

У записі гімну для «Артек-Буковель» взяли участь талановиті вихованці київської школиDream School. 

Також цього літа Руслана планує зняти кліп на пісню-гімн для «Артек-Буковель», для того щоб привернути увагу до єдності дітей України та мальовничих Карпат.

Разом з учнями Dream School Руслана не тільки вперше виконає гімн Карпатам, але і заспіває пісню «Рахманінов», на яку ще у 2013 році підготували спеціальну постановку для відкриття дитячого «Євробачення», але так і не показали через події на Майдані. Тоді Руслана пообіцяла дітям, що вони обов'язково зроблять спільний виступ у майбутньому. 

Третьою спільною композицією Руслани разом із дітьми стане добре відома і зворушлива пісня “У ритмі серця”.

Перша зміна "Артеку" відкрилась саме 16 червня 1925 року, тож колектив "Артек-Буковель", який у більшості своїй складається з тих, хто працював в кримському "Артеку", готується святкувати ювілей та й надалі зберігає артеківські традиції, але вже в серці Карпат.

 

«Артек-Буковель», який створено після подій дворічної давності, що відбулись на півострові, розташований в українських Карпатах, в одному з найкрасивіших місць планети – Карпатському національному парку на висоті від 920 м над рівнем моря біля підніжжя гори Буковель відомого туристичного курорту. До найвищої гори України – Говерли (2061 м) всього 22 км.

Для створення «Артеку» у Карпатах місце обрано невипадково: зручна транспортна розв’язка, міжнародний аеропорт, залізничний і автобусний вокзали допомагають без труднощів дістатися до «Артек-Буковель» із різних куточків України та світу.