17
квітня 2021
«Spartan Race Bukovel» - забіг з перешкодами

«AROO! AROO! AROO!» Саме ці слова для кожного учасника «Spartan Race Bukovel» означатимуть довгоочікуваний старт у забігу з перешкодами світового рівня. Професіонали та любителі, запеклі фанати й новачки – кожен, незалежно від своїх можливостей та віку, має змогу випробувати свої сили та стати справжнім спартанцем 17 квітня 2021 року в «Буковелі».

Що очікує на учасників?

Мальовнича локація, професійно обладнана траса з різноманітними перешкодами, щирі обійми на фініші та гордість за себе й свою команду. А також сто тисяч маленьких та великих вражень, які поповнять скарбницю щасливих митей життя. «Spartan Race» - це справжня пригода!

17 квітня на «Spartan Race Bukovel» будуть представлені такі дистанції:

«Spartan Sprint» – перегони на 5 км та 20 перешкод. Спринт — найпопулярніший тип гонки, який буде цікавим як для новачків, так і для досвідчених учасників.

«Spartan Super» – перегони на 10 км та 25 перешкод. На цій дистанції буде найзапекліша боротьба, бо саме вона представлена в змагальній категорії «Elite» для професіоналів.

Місцевість, на якій проводяться змагання, переважно трейлова, має досить виражений рельєф. Дистанція поєднує в собі елементи гірського бігу та кросу. Окрім бігу, спортсменам необхідно долати перешкоди, серед яких бар'єри різної висоти, переміщення важких предметів, проходження горизонтальних та вертикальних канатів, комбінованих рукоходів і метання спису. Одним словом, необхідно проходити найнесподіваніші випробування, які тільки можна вигадати.

У вартість квитка входить крута медаль фінішера, фірмова футболка, медичне страхування, таймінговий чіп, вода та смаколики на дистанції. Брати участь можна як командою, так і індивідуально.

Реєстрація на змагання - за посиланням

Також можна придбати квиток на гонку прямо на місці в день забігу.

Умови змагань та вартість квитків вказані тут

Приєднуйся до спільноти Spartan Ukraine! 

Реєструйся та покажи все, на що здатен, БО ТИ МОЖЕШ!