18
січня 2020
SAMVEL у ТК «Буковель»

18 січня о 21:00 відбудеться виступ відомого блогера та співака SAMVEL!

Самвел Туманян у свої 22 роки вже встиг стати чемпіоном світу серед юнаків у ММА, чемпіоном України по дзюдо, перемогти у першому сезоні телепроекту "Топ-модель по-українськи", реалізуватись як топова модель та інста-блогер. Але його справжньою мрією завжди була сцена - юнак з дванадцяти років писав тексти та співав у молодіжному гурті.

У 2018 році Самвел з успіхом пройшов кастинг, підписав контракт зі світовим лейблом "W music Int" і яскраво розпочав свою музичну кар’єру. У вересні 2019 року було записано перший альбом, і з жовня SAMVEL активно гарстролює Україною - запальну концертну програму вже побачили Одеса, Дніпро, Харків, Львів та Луцьк. У лютому 2020 року на екрани вийде фільм української режисерки Оксани Байрак, в якому артист зіграв роль самого себе та заспівав пісню "Ніцца".

29 листопада у київському клубі АренаСіті SAMVEL дав перший сольний концерт для столичної публіки, на якому офіційно заявив про припинення модельної кар’єри - тепер він присвячує все своє життя виключно музиці.

Чекаємо на Вас 18 січня о 21:00 на Буковельському ярмарку, SAMVEL подарує свій сольний виступ всім гостям найпопулярнішого курорту України. Запалить серце кожного класною музикою, коханням та справжнім новорічним настроєм.

Вхід на концерт безкоштовний. 

"Буковель" - серце Карпат, запрошує!