05
- 
08
січня 2017
Різдво у ТК «Буковель»

З 5 до 8 січня зустрічай Різдво у Карпатах.

Різдвяна програма:

5 січня – Фестиваль куті. Запрошуємо скуштувати, а хто вміє і приготувати  кутю традиційну для різних регіонів України. В програмі фестивалю веселі конкурси, цікаві розповіді, жарти та, звичайно ж, дегустація куті. Чекаємо на вас о 12:00 на Буковельському ярмарку, біля головної ялинки Карпат.

6 січня – Різдвяна вечеря у «Буковелі». Запрошуємо разом приготувати святкову різдвяну вечерю за давніми українськими традиціями. На столі має бути 12 пісних страв, а готувати будемо їх разом. А ще згадаємо українські обряди характерні у передріздвяну ніч, аби в хаті був достаток та гарно велось і господарям файно жилось. Починаємо приготування о 12:00 на Буковельському ярмарку, біля головної ялинки Карпат.

7 січня Колядують всі Карпати. Традиційно на Різдво запрошуємо долучитись до незабутнього дійства – Фестивалю колядок та вертепів. Ви зможете не лише насолодитись колядою найкращих народних та фольклорних колективів Прикарпаття, а  й самі заспівати. Найкращі колядники отримають подарунки. На гостей чекають веселі конкурси та забави. Колядуйте разом з нами. Початок о 14:00. Буковельський ярмарок гостинно запрошує на коляду.

8 січня – Зіркова коляда у «Буковелі». У другий день Різдва у ТК «Буковель» зустрічаємо зірковий десант. Ольга Сумська, Віталій Борисюк, Віктор Павлик, Іван Гаврон, Влада Литовченко, Наталія Бучинська о 13:00 в рамках «Winter Celebrity Games» позмагаються з гостями курорту у вправності кататись на лижах і сноу-бордах. А вже о 16:00 будемо нагороджувати переможців та колядувати разом із зірками біля головної ялинки Карпат на Буковельському ярмарку.

«Буковель» запрошує!