02
січня 2017
«Різдвяна історія» з Тіною Кароль

Напередодні Різдва співачка відвідає з концертами центральні міста України зі своєю сольною програмою "Різдвяна історія" за мотивами однойменного музичного фільму.

Тіна Кароль виконає найвідоміші українські колядки в новій музичній обробці. Вона виконає пісні, які прославляють Різдво і оспівують перемогу добра і світла над темрявою. Тіна Кароль, як берегиня українських традицій, покаже, що музика може зцілювати людську душу, немов справжня молитва.

"У наш час люди втратили віру в чудо, - каже Тіна Кароль. - Ми перестали ділитися своїм добром і любов'ю. Але диво реальне, традиції живі, і не тільки в вечір перед Різдвом. Вони супроводжують нас усе життя, потрібно лише відкрити свої очі і серце, дозволити добру увійти в свою душу. Я мрію, щоб цей концерт допоміг людям пронести вогонь добра в душі не тільки на Різдвяні свята, а й через усе своє життя, адже це залежить тільки від нас самих. Поки живі традиції - жива країна".

Співачка не раз говорила, що музика покликана надихати людей, і саме в цьому вона бачить свою співочу місію. "Різдвяна історія" - це незвичайний концерт, це сімейне, добре свято, де глядачі зануряться в казку Різдва.

Концерт складатиметься з двох частин, в першій - шанувальники зможуть насолодитися давно забутими українськими колядками у сучасній обробці, які розчулюють автентичністю та красою. Тіна Кароль постане в несподіваному для неї фентезі-образі Коляди.

У другій частині концерту глядачі зможуть підспівувати своїм найулюбленішим хітам з творчості співачки.

"Це найкращий Новорічний подарунок, який я могла придумати для своїх шанувальників", - каже Тіна Кароль.

Тож поспішай придбати квитки на "Різдвяну історію" з Тіною Кароль на karabas.com.