21 жовтня 2017 року відбудеться "Race Nation Bukovel"

"Race Nation Bukovel" – це забіги з перешкодами різних рівнів складності, розраховані як на аматорів, так і на професійних атлетів. Різні дистанції передбачають різну кількість різноманітних перешкод, які спеціально розробляються і будуються спеціалістами для забігів. В умовах високогірного курорту "Буковель" їх доповнять природні перешкоди і красоти!

На вибір учасникам пропонуються:

"Забіг Сили" — це початок непростого шляху в забігах із перешкодами. Каверзний спринт на 5+ км / 20 перешкод сподобається як початківцям, так і досвідченим спортсменам. Цієї відстані сповна вистачить, щоб випробувати себе.

"Забіг Волі" — це справжнє "поле бою", 10 км+ / 25 перешкод, скажена траса, випробування фізичної витривалості та волі. Тут доведеться діяти на межі своїх можливостей, проявити всю свою підготовку та вийти на фінішну пряму!

"Забіг ULTRA" — перший в історії "Race Nation" надскладний забіг на 40+ км / 40 перешкод з призовим фондом 40 тис. грн., який дістанеться лише одному переможцю. Тільки для найсильніших атлетів!

Всі, хто дійшов до фінішу, у всіх забігах отримують круті ексклюзивні медалі, а в забігах "Сили", " Волі" та "ULTRA" – ще й брендові футболки.

Готові кинути виклик собі та горам?

Реєструйтесь