17
липня 2021
«Race Nation Bukovel»

Чим зайняти себе в горах улітку? Мабуть, кожен хоча б раз ставив собі це запитання. Але традиціям зраджувати не варто. Бо вже вкотре у «Буковелі» пройде «Race Nation Bukovel» - унікальний для України формат забігів з перешкодами, на якому збираються учасники не лише з усієї України, але й сусідніх країн.

17 липня 2021 на території гірськолижного комплексу «Буковель» більше тисячі учасників будуть змагатись за медалі, долаючи дистанцію з великою кількістю перешкод. Участь у змаганнях назавжди змінить Ваше життя. Це справжнє випробування фізичної витривалості та волі!

«Race Nation» - змагання завзятих спортсменів, «білих комірців» та найпрогресивнішої української молоді, зі спеціально підлаштованими під локацію та інфраструктуру перешкодами. Учасники можуть взяти участь у декількох категоріях. Всі охочі зможуть випробувати свої сили як в індивідуальних, так і в командних змаганнях.

Переглянути, як проходила гонка «Race Nation» у «Буковелі» в минулих сезонах, можна тут.

Навіть якщо Ви раніше ніколи не брали участі у подібних спортивних заходах або інших випробуваннях на витривалість та силу духу, Race Nation стане для Вас справжнім викликом та цікавою авантюрою, яка під силу кожному, хто хоче випробувати свої можливості.

Забіг «Race Nation Bukovel» передбачає чотири категорії участі:

  • «Standard» - оптимальний варіант для новачків і тих, хто хоче взяти участь і спробувати свої сили, гарно провести час. Участь у ньому можуть взяти всі охочі. Ціль - подолати дистанцію та фінішувати;
  • «Elite» - розрахований на найбільш витривалих та підготовлених учасників, націлених на результат, адже всі перешкоди є обов’язковими для проходження.  Мета - дістатися фінішу першим. Лідери забігу грошові призи та можливість взяти участь у наступних змаганнях безкоштовно;
  • «Team» та «Team Elite» - для прихильників командних забігів, чудовий шанс гарно провести час із друзями чи колегами, які стануть справжньою підтримкою на шляху до фінішу. Фініш зараховується за останнім учасником команди. Найшвидша команда отримує приз.

На Race Nation Bukovel 2021 заплановані такі дистанції:

  • 5 км + 20 перешкод - дій! Каверзний забіг на 5км і 20 перешкод сподобається як початківцям, так і досвідченим спортсменам.
  • 10 км + 25 перешкод - перемагай! Прояви всю свою підготовку та вийди на фінішну пряму! Твоя ціль - Твоя перемога!
  • 20 км + 30 перешкод - це справжнє «поле бою», скажена траса, випробування фізичної витривалості та волі. Будь на максимумі!

Всі, хто дійшов до фінішу у будь-якій категорії, отримують ексклюзивні медалі, а переможці у категоріях «Elite» та «Team Elite» — унікальні своїм дизайном кубки «Race Nation» та чимало призів!

Готові кинути виклик собі та горам?

Зареєструватися для участі в Race Nation Bukovel та отримати детальну інформацію ви зможете на офіційному сайті проекту або написавши на пошту info@racenation.ua

Race Nation у соцмережах:

facebook

instagram