ПОДОЛАННЯ ПЕРЕШКОД ІЗ ЖІНКОЮ НА ШИЇ

5 БЕРЕЗНЯ 2017

Перші дні весни пробуджують романтичні почуття не тільки у жіночих серцях. Чоловіки  у цей час з усіх сил прагнуть нагадати про себе і про свої почуття своїм половинкам, даруючи їм позитивні емоції кожен по-своєму.

Ті ж, хто відпочиватиме 5 березня 2017 року в ТК «Буковель», о 14:00 год. зможуть довести своїм коханим, що вони справді сильна половина людства, яка вміє та може подужати будь-які життєві труднощі, взявши участь у VІ Міжнародному чемпіонаті з подолання перешкод із жінкою на шиї.

Умови участі в чемпіонаті

Учасники змагань повинні пройти через смугу перешкод навколо малого буковельського озера протяжністю 250 метрів,  біжучи, стрибаючи і повзаючи з жінкою, що сидить, лежить чи висить на шиї. Важливо, щоб жінка не торкалась землі жодною частиною тіла.

Вага дружини не повинна бути меншою 49 кг. В іншому випадку чоловікові  доведеться взяти додатковий вантаж. Утім правила «перенесення дружин» досить-таки умовні: на старті ніхто не питатиме в учасників підтвердження укладення шлюбу. Тому бігуни можуть нести на плечах чужих дружин,  «позичених» на період чемпіонату в друзів або сусідів.

Але обов’язковою умовою залишається наявність захисних шоломів. Перемагає пара, яка приходить до фінішу першою.

Чекаємо вас 5 березня 2017 року в ТК «Буковель» о 14:00 год. біля малого буковельського озера.

Заявки на участь у чемпіонаті надсилати на адресу: bukovelfest@gmail.com

Довідки за телефоном: +38 09688 93927