PIANO EXTREMIST У ГК "БУКОВЕЛЬ"

16 ГРУДНЯ 2015

16 грудня о 12:00 запрошуємо всіх гостей ГК "Буковель" послухати справжню живу класичну музику у виконанні Піаніста - Екстреміста, яка стала своєрідною цеглиною у будівлі нашої історії.

Під його пальцями народжується саме та енергія нот, яка лікує душі волонтерів та заспокоює серця військових. Всі, хто хоч раз почув його наживо, починають вірити в те, що все зміниться в нашому житті, якщо жити для людей. Майже два роки, починаючи з подій на Майдані, композитор та виконавець, якого назвали PIANO EXTREMIST, грає у жанрі "історична неокласика" по містах України та на Сході, в зоні бойових дій. Краще за слова говорить його музика, яку він. народжує грою на своєму електромеханічному піаніно, подарованому йому другом для виступів у АТО.

До другої річниці Революції Гідності художниця Беата Куркуль, що написала картини, сюжети яких відтворюють образи захисників України, створила полотно, на якому  відобразила піаніста Майдану. PIANO EXTREMIST - музичний проект людини, яка брала активну участь в Революції Гідності, виступиши проти терористичного режиму корупціонерів та приниження людей.

З музикою Піаніста Майдану асоціюється революція та масові протистояння, під час яких "Беркут" та тітушки вбили сотні людей, які боролися за право жити у новій та чесній країні.

Довідка:

Осінь 2013 - зима 2014. Piano Extremist уперше зіграв на Хрещатику твір «Ludovico Einaudi – Nuvole bianche» у балаклаві та бронежилеті, набравши 500 000 переглядів на «Уoutube» за добу і став одразу музичним символом Майдану.

Весна 2014 - осінь 2015 року. Коли російсько-терористичні угрупування почали активні військові дії на Сході, Піаніст- Екстерміст змінив формат вуличних виступів: спочатку грав благодійні концерти у мирних містах, згодом - концерти на підтримку українських військових, добровольців, а також для дітей у дитячих будинках. З часів Майдану Piano Extremist завітав більше ніж до 60 міст України та зіграв десяткам підрозділів українських захисників.

У вересні 2015 року підтримав блокаду Криму в Чонгарі разом з кримськими татарами, хлопцями з "Правого сектору" та батальйоном "Азов". Деякий час він грав із шевроном "Дніпро-1", адже саме люди з цього батальйону стали його друзями і побратимами після Майдану. З того часу, як в Україні почалися політичні репресії проти добровольців, він повністю став на бік ув`язнених і вважає, що влада не має жодного права амністувати терористів з так званих ДНР ТА ЛНР, якщо справжні патріоти страждають у тюрмах.

Проекти: фільм «PIANO (актор) », фільм «Іловайськ. Лицарі Неба» (написав музику до фільму).

P.S . Знімати балаклаву Piano Extremist не планує, адже "краще бути справжнім у масці, ніж без маски носити маски...Важливо те, що я граю, а не те, як я виглядаю" - розповідає Піаніст.

Девіз Піаніста: У кожного своя зброя - дій!

Відео наживо
Іловайськ.Тарасу Брусу.
Небесній сотні
Прогулянка з тим, кого вже немає
Ранок після страшної ночі

PIANO EXTREMIST:
https://www.facebook.com/piano.extremist
https://soundcloud.com/piano_extremist