«ПЕРЕГОНИ НАЦІЇ» ЗНОВУ ПІДКОРЮЄ ГОРИ!

17 ВЕРЕСНЯ 2016

17 вересня 2016 року на ТК «Буковель» відбудеться черговий етап неймовірних змагань із перешкодами «Перегони Нації»

Майбутні змагання будуть уже другими для організаторів на схилах Карпат. У лютому цього року «Перегони Нації» проводила тут «Snow Race» – забіги в мороз та сніжну погоду.

Нові забіги в ТК«Буковель» традиційно проходитимуть в трьох дистанціях різної складності: «Забіг Сили», «Забіг Волі» та «Забіг Духу». Учасникам доведеться долати безліч різноманітних перешкод, а також пройти складний гірський маршрут.

У рамках «Забігу Сили» учасники підкорюватимуть відстаньу 5 км та більше ніж 15 перешкод. Довжина траси «Забігу Волі» — 13 км, а на шляху до фінішу більше 20 перешкод. Найважче випробування на витримку чекає відчайдухів в етапі «Забіг Духу». Це виснажливий напівмарафон на 21 км, близько 25 надскладних перешкод. І подолати цей етап не кожному під силу.

Змагання проходять у категоріях «ELITE» та «TEAM».

Забіг «ELITE» - беруть участь найбільш підготовленні учасники, професійні та напівпрофесійні спортсмени.

Забіг «TEAM» - командний забіг.

Перед кожним забігом організатори влаштовують спеціальні відкриті тренування та майстер-класи, в рамках яких кожен учасник має змогу отримати консультацію щодо фізичної підготовки та системи харчування.

Нагадаємо, що попередні змагання «Перегони Нації» проходили 19 та 20 серпня на узбережжі Чорного моря в Одеській області (Тилігул), в яких взяли участь більше 1100 спортсменів із усієї України.

Зареєструватися та отримати детальну інформацію ви зможете на офіційному сайті проекту.

«ПЕРЕГОНИ НАЦІЇ»: ПИШАЙСЯ СОБОЮ!