ONUKA У «VODA CLUB»

12 СЕРПНЯ 2017

12 серпня о 21.00 "VODA club" наповнить особлива, ментальна енергія, що виходить від найбільш неординарної, чуттєвої і глибоко філософської української електро-інді-групи "ONUKA". 

Харизматичний колектив везе у "Буковель" нову концертну програму, збагачену улюбленими композиціями і порцією свіжих треків! 

Будемо насолоджуватися живим звуком та неповторною музикою, яка скорила європейські чарти! 

Після вражаючого виступу у якості запрошеного гостя на "Євробаченні-2017" "ONUKA" стала справжнім відкриттям для всієї Європи! 

Відео виступу гурту "ONUKA" майже одразу набрало 2 мільйони переглядів, а останній міні-альбом "Vidlik" очолив електронні чарти itunes у Британії, Німеччині, Польщі, Нідерландах, Данії, Швеції, Бельгії, Франції, Швейцарії та Австралії. 

"ONUKA" належить до тих гуртів, яких недостатньо тільки слухати, ними потрібно любуватися! Адже ті емоції, які випробовуєш під час живого виступу, не порівняти ні з чим! 

Кожен музикант гурту створює особливий образ, а всі разом – завершений, глибоко продуманий сюжет: від виходу на сцену – і до фіналу виступу. Поворот голови, погляд, жест… Це не просто концерт, це театр у мініатюрі!         

"ONUKA" не просто виходить за шаблонові рамки, вона ніколи в них і не входила! 

Артисти використовують незвичайні, маловідомі, часто раритетні народні інструменти, що наповнюють музику особливими фарбами. 

Бандура, перкусії, тромбони, сопілки, свистульки, цимбали, валторна… Ніколи не знаєш, який інструмент пролунає у наступний момент. Не менше вражає і репертуар групи, що з легкістю грає як романтичні меланхолійні, так і запальні танцювальні треки.
Гурт "ONUKA" створений у 2013 році. Це проект екс-вокалістки "Tomato Jaws" і "KOOQLA" Нати Жижченко та кращого електронного музиканта України Євгенія Філатова (фронтмена гурту "The Maneken"). 

Творчість гурту одразу захоплює серця меломанів найтоншою комбінацією модної електронної музики і народних мотивів. Лідер гурту Ната Жижченко, що потрапила у ТОП-100 найвпливовіших жінок України, переконана, що сучасну музику найкраще збагачують саме етнічні елементи: "Ми приводимо українську музичну традицію у відповідність із саундом XXI століття!"

"Буковель" і вся Україна, готуйтесь! 

12 серпня наші серця будуть битися у ритмі стильної і незабутньої "ONUKA"! 

Поспішайте придбати квитки