ОКСАНА МУХА У ТК «БУКОВЕЛЬ»

9 ЛЮТОГО 2020

9 лютого о 19:00 на  буковельському ярмарку  виступить популярна співачка Оксана Муха.

Оксана Муха – українська співачка, заслужена артистка України. Переможниця дев'ятого сезону популярного телепроекту «Голос країни» (у команді тренера Dan Balan). В її репертуарі твори різного формату: від стародавніх українських народних пісень - і до сучасної авторської та експериментальної музики.

Оксана Муха - володарка Гран-прі І міжнародного конкурсу ім. Квітки Цісик (2011 р.), де її назвали «українською (або другою) Квіткою Цісик». «Квітка Цісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи», – так влучно висловилася народна артистка, Герой України Ніна Матвієнко про молоду співачку. І недаремно – Оксана виростала на музиці Квітки та має її пісні у своєму репертуарі. У творчому доробку Оксани – два альбоми: «RE:SHETO» (2010 р.) і «Колядки та щедрівки» (2014 р.). У 2012 р. співачка ініціювала та видала перший CD пластових пісень «При Ватрі» - до 100-ліття Пласту. 

Оксана Муха успішно виступає на провідних сценах України, Європи та Північної Америки. Сольні концертні програми, реалізовані на десятках сцен у 2016-20-их роках: «Без пафосу», «Різдвяний Unplugged», «Від Шевченка до Костенко», «Kvitka: Два кольори», «Різдвяний вечір», «Найгарніші пісні України», «Тиха Ніч».

Мета Оксани Мухи проста і велична водночас - щоб українська пісня звучала і співалась у кожному українському домі. А ще, щоб через українську пісню світ відкривав собі Україну та українську націю. «Українська пісня – це те, що творить нас, українців. Це душа українського народу. Це код української нації», - каже Оксана Муха.

Чекаємо на вас 09. 02. о 19:00 на буковельському ярмарку.

Вхід на концерт безкоштовний. 

Країна "Буковель" запрошує вас