30
грудня 2014
Новорічний марафон

Запрошуємо  долучитися до святкового заходу — Марафону зустрічі Нового року в ТК «Буковель». Чим більше пісень, танців, розваг, веселощів, щирих побажань та добрих посмішок, тим більше шансів поширити світом хвилю добра та здійснення мрій, змінити долю на краще. 

Отож, долучившись до новорічного марафону, ви отримаєте можливість стати учасником Буковельського новорічно - різдвяного ярмарку.

Тут ви зможете поласувати  стравами, приготовленими  у казанах, – золотистим узбецьким пловом, ароматною шурпою з баранини, гуцульським баношем на вершках. Отримаєте можливість стати учасником приготування на відкритому вогнищі барана чи теляти на вертилі! Зможете доповнити трапезу  зігріваючими напоями та різноманітними наливочками.  

 А ще  організатори свята допоможуть вам здійснити  новорічну мандрівку країнами світу, подарують велику концертну програму за участю зірок Прикарпаття та львівського гурту «Діти Сонця», фейєрверки, дискотеку, ігри, конкурси, розваги, долучать до патріотичного флешмобу. 

Єднаймося у мріях та щирих  надіях  із усім світом! Єднаймося з вірою в те, що прийдешній рік принесе мир та добро Україні! 

Єднаймося разом у Буковелі!

Чекаємо Вас 31 грудня 2014 р. о 18:00 год. біля новорічної ялинки.