31
грудня 2016
   - 
01
січня 2017
Новорічна ніч 2017 у РЦ «Бука»

Зустрічайте Новий 2017 рік у РЦ «Бука» у компанії найяскравіших зірок!

Як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш! Якщо ти хочеш зустріти Новий 2017 рік незабутньо, тоді приїжджай у «Буковель»! Неймовірні краєвиди, затишні заклади, зіркові виконавці - все для по-справжньому драйвового заряду на цілий рік!

Епіцентром святкового дійства стане найбільший розважальний комплекс «Буковелю» - «Бука». Виступ популярних зірок, щедре застілля від сім’ї ресторанів «Cartel» та шоу-програма від «Квартал-концерт», святковий феєрверк стануть найкращим початком нового року.

Святковий настрій гостям розважального центру «Бука» подарують:

Талановитий гурт «НеАнгели» - чарівні та незмінні Вікторія і Слава. Неповторні чутливі голоси дівчат впізнає будь-хто з укаїнців. Станьте свідком неймовірного виступу, насолоджуйтесь улюбленими піснями гурту та відчуйте на собі енергетику глибокого контральто.

Ведучі вечора «Брати Шумахери» - двоє дуже талановитих людей - Сергій Цвіловський і Юрій Великий. Артисти дуже молоді, але вже стали улюбленцями публіки. Яскравий творчий дует «Брати Шумахери» - герої найрейтинговіших гумористичних телепроектів України. Цей дует вже підкорив глядачів телешоу «Бійцівський клуб», «Київ вечірній» і, звичайно ж, «Вечірній квартал»! Їх гумористичні мініатюри і блискучі пародії не залишать вас байдужими.

Один із найвідоміших кавер-бендів України гратиме для вас протягом усієї ночі.

Для маленьких гостей ми підготували новорічну шоу-програму та подарунки!