31
грудня 2016
   - 
01
січня 2017
Новорічна ніч 2017 у корчмі «Фільварок»

Новорічні свята - магічний період, коли все навколо стає немов казковим. Перенестись в казку дуже просто саме в горах, на фоні мальовничих пейзажів та могутніх засніжених вершин. Саме цього так не вистачає жителям мегаполісів із їх стрімким темпом життя.

Трішки уповільнити ритм та поринути в українську казку можна тільки в Карпатах, а саме в "Буковелі". Корчма "Фільварок" - самобутнє місце сили, де можна доторкнутись до своїх дещо забутих традицій, провести ніч в атмосфері тепла та затишку в колі сім’ї чи найближчих друзів. Смачні страви традиційної гуцульської кухні, приправлені національним колоритом, веселий настрій у супроводі музичного та танцювального гуцульського колективу "Гомін Карпат", аніматори, шоу-балет "Мадрін", та діджей забезпечать незабутні спогади та емоції від новорічної феєрії.

А художник світлової анімації неоновими пензликами перетворить світло в живу енергію та оживить різноманітні історії. Ведучий неповторного урочистого вечора Павло Туптинський, на допомогу якому прийдуть Дід Мороз та Снігуронька.