13
грудня 2014
Міжнародний День Гір

13 грудня 2014 р. о 13-ій годині на гірськолижному курорті «Буковель» відбудеться фестиваль, присвячений Міжнародному дню гір

  На фестивалі туристичний комплекс "Буковель" представлятиме традиції, звичаї та обряди Карпат. Глядачі матимуть змогу долучитись до мистецтва гуцульського краю, взявши у часть у майстер-класах із гончарства, ткацтва, ковальства, виготовлення ляльок-мотанок та українських оберегів.

  Чекатимуть на глядачів веселі майстер-класи з українського танцю, гри на музичних народних інструментах (трембіті, розі, бугаї, бубні та цимбалах).

А також, ставши у величезне коло, гості та учасники  фестивалю станцюють всі разом найвідоміший у світі український танець «Коломийка».

  Цього ж дня відбудеться концерт Національного академічного гуцульського ансамблю пісні і танцю «Гуцулія». Глядачі зможуть взяти участь в українських вечорницях, а всіх Андріїв чекатимуть подарунки. Шеф-повар сітки ресторанів "Cartel" пригощатиме гостей гуцульським баношем зі шкварками, бринзою та грибами, приготовленим на відкритому вогні у великому чугунному казані.

  Фестиваль гір відбудеться в рамках проекту «Найтриваліший у світі благодійний фестиваль довжиною у 365 днів «"Буковель". Пори року: зима, весна, літо, осінь. Свято кожного дня!»»

  Всі зібрані кошти під час фестивалю будуть направлені на благодійність.

  Довідка: Міжнародний день гір (International Mountain Day) був встановлений за рішенням 57-ї Генеральної Асамблеї ООН у 2003 році. У  відповідній резолюції Генеральної Асамблеї відзначена особлива актуальність дій, спрямованих на стійкий розвиток гірських регіонів.

  Генеральна Асамблея ООН закликала міжнародне співтовариство організовувати в цей день заходи на всіх рівнях з метою пропаганди значення стійкого розвитку гірських регіонів.

  Гори займають близько однієї чверті поверхні планети і є домом майже 10 відсотків населення. Це - заповідник для багатьох унікальних видів рослин і тварин, джерело води всіх основних річок землі.